İkm merak edilenler

erdem guzel saptama onun ıcın kısa cevaplar her zaman komısyon gozunde artı sağlar uzatırsanız sız konuya gırmeden susturula bılırsınız bu daha kotu ama kucuk komısyonlarda durum farklı olacaktır

Sırf bu mülakat için 200 tl lik takım aldım. hayırlısı olsun çalıştığımız kadar çalışıyoruz. artık orada çıkan sorular şansımıza. prova yapmaktan sıkıldım.

saydams

Yeni Üye
Takım elbise giymeyi hiç sevmem
Hayatımda bir kez takım elbise aldım
O da abimin düğününde giymek için
şimdi onu gardroptan tekrar çıkarma zamanı geldi :D

muk

Yeni Üye
arkadaşlar infaz memuru olduğumuzda cep telefonu kullanabiliyormuyuz ama dış güvenlikte öğrenci alımını kazandığımızda bilen varsa söyleyebilirmi

kardeşim önce bi kazanalım bakalım neler göreceğiz neler yaşayacağız.kazandık da cep telefon kullanma sırası geldi =)

arkadaşlar hakkımızda hayırlısı artık ;) benim aklıma takılan askerliğini yapmış olmak bi avantaj sağlar mı acaba ???

erol

Yeni Üye
arkadaşlar ve sayın editörler dün itibariyle bilecik adliyesinde mülakat bitti ama 2-3 kişi gelmeyen vardı o yüzden bu kişilerin salı ve çarşambada mülakata girme hakları var dediler o yüzden perşembe açıklanabilir ama o güne kadar gelirlerse açıklarız dediler, gelmeyenlerin böyle bir hakkı varmıydı ??

arkadaşlar kazandıktan sonra verilecek olan 3 haftalık egitim hakkında bilginiz var mı?nerde ve ne zaman yapılacak?

İşe başladıktan sonra eğitim planında belirlenen tarihlerde sizleri eğitime gönderecekler. Eğitiminizi Ankara,Erzurum,K.Maraş,İstanbul eğitim merkezlerinin birinde alacaksınız.

erol

Yeni Üye
arkadaşlar ve sayın editörler dün itibariyle bilecik adliyesinde mülakat bitti ama 2-3 kişi gelmeyen vardı o yüzden bu kişilerin salı ve çarşambada mülakata girme hakları var dediler o yüzden perşembe açıklanabilir ama o güne kadar gelirlerse açıklarız dediler, gelmeyenlerin böyle bir hakkı varmıydı ??

meraba arkaşlar bende ankarada girdim mulakata yanlız aklıma bir soru takıldı yaşım kücük diye benden büyüklere öncelik tanırlar mı acaba _??? evli cocugu olan bile vardı.. bilgisi olan varsa cevp verirse sevinirmm

evli çocuklu oldugunu,bu işe gerçekten çok ihtiyacı oldugunu açık açık söyleyen insanlarında elendiğini de biliyorum.takdir mülakatta karşımızda olan insanların diye düşünüyorum.

evli çocuklu oldugunu,bu işe gerçekten çok ihtiyacı oldugunu açık açık söyleyen insanlarında elendiğini de biliyorum.takdir mülakatta karşımızda olan insanların diye düşünüyorum. anlıyorum inş hyrlısı olur:)

evli çocuklu oldugunu,bu işe gerçekten çok ihtiyacı oldugunu açık açık söyleyen insanlarında elendiğini de biliyorum.takdir mülakatta karşımızda olan insanların diye düşünüyorum. anlıyorum inş hyrlısı olur:)
inş.

askprs

Yeni Üye
Merhabalar ,
İnfaz koruma memurlarının mesai saatleri vardiyalı fakat kimi yerde 12 saat mesai 24 saat izin ;24 saat mesai 48 saat izin diye bir yazı okudum.Bu işi meslek edinmiş arkadaşlar var ise bu konuda bilgi verebilirler mi bu arada Antalya için soruyorum.Sınav komisyon başkanı ise 8 saat demişti vardiyalı olarak bu sebepten kafam karıştı.Çok teşekkürler.

yağız arkadaşımız 24 saat çalışıyor 48 saat istirihat
eskişehirdeki ikmler 12 saat gündüz ertesi gün 12 saat gece sonrası 48 saat istirahat

eskişehirin mesaisinide halam çifteler kadın kapalıda olduğu için biliyorum.

8-5 var bunlarınkide haftasonu tatil
bazı yerlerde vardiyalı günde 8 saat gündüz gece birde öğleden sonra yine haftada 48 saat istirihat...

Yukarı Alt