İkm merak edilenler

selamünaleyküm benim de başvurum kabul edldi.maaş konusu tabiiki önemli ama yaşanılan zorluklar nedir ,çalışma saatlereri nasıl siz işin içindesiniz bize biraz bilgi verir misiniz ??

Kimyaci

Yeni Üye
Benim merak ettiğim, gözlük kullanmak girişte engel olurmu ?
Sözlü mülakat sırasında veya sağlık raporunda.

Dipnot:Gözlüksüzde görebiliyorum :)

kazanırsan sağlık raporunda gözlükle çalışabilir raporu veriyorlar. aşırı derece miyopluk ve şaşılık elenme sebebi zaten

Kimyaci

Yeni Üye

mülakata gözlüksüz git sorun olmaz :)

Teşekkürler.Başvurduğum yerde geçen sene kadroluya geçenlerden bir abimde söylemişti :)
Gözlüksüz gideceğim :))

Kimyaci

Yeni Üye

kazanırsan sağlık raporunda gözlükle çalışabilir raporu veriyorlar. aşırı derece miyopluk ve şaşılık elenme sebebi zaten

Aldığım bir duyuma göre ; doktordan doktora durum değişiyormuş.Daha önce girenlerden umursamaz olanlar varmış.Ama dikkat edende varmış.Ve vikipedinin aşağıda dediğine göre aşırı miyop değilim :)

Brscm ; kafaya takacak bir durum yok rahatlıkla geçersin raporu sen mülakatı geç yeter ki :)

şunu söleyeyim. eskişehir devlet hastanesi sık eleyip ince dokuyor sağlık raporunda :D allahtan gözden ve başka bişeyden sorun yok

renkkoru

Yeni Üye
hakyemeye karşı ilgin varsa gerisi hikaye okudum da şimdi sözlü mülakat ve bilgiye dayalı sözlü mülakattan puanlama yapacaklarmış yazık oldu 90 puana.kpss fln da hikaye oldu anlıcan yazıklar olsun kul hakkı yiyenlere Allah büyüktür ya kimsenin ekmeği kalmaz.burdan bu yazıyı okuyanlar iyice okusunlar kul hukkaının affı yok ve bu dünyada da karşlığı çıkıyor.Allah affetmiyor kul hakkını ve bu dünyada da 1 yada 2sene içinde karşlığı çıkıyor.benim hakkımı yiyecek olan şahıs inş özürlü kalır.inş direk kendisi fiziksel engelli kalır.hak yeme işini yaptırcak olan ankaradaki herkese bedduam var kuran okuyup beddua etmeyi düşünüyorum şimdiden beyler.inş özürlü kalır kul hakkı yiyecek olan adaylar.yemeyenlere helali hoş olsun o ayrı.

renkkoru

Yeni Üye
torpilin yerine ne kullanmalıyım kardeş ? o kelimenin değişik versiyonu varsa yerine geçen onu söyle onu kullanıyım yazıyı o şekilde düzeltirim ;) yazıyı düzeltsem de bedduam dan vazgeçmicem hak yiyecekler diyelim o zamanlar onlar kendilerini bilirler zaten

renkkoru

Yeni Üye

Arkadaşım bedduanı içinden yapıp ; foruma yansıtmassan çok daha güzel olur ;)
foruma bilerek yansıttım çünkü yiyecek olan bir iki kişi bile olsa inş yemekten vazgeçerler yada onlara nasip olmaz inş o yüzden yaptım belki bi kişi hakyemekten vzgeçer kendine güvenir o şekilde girer diye düşündüm.rahatsız mı oldun kardeş 90 puanla seçilemezsek biraz ayıp olcak o yüzden i.çimde kalmasın işe ihtiyacım var bide müslümanlar için kul hakkı gerçetken affı olmayan bir günah haberleri olsun istedim sonra bilmiyorduk vs demezler umarım hem etik de değil umarım anlamışsındır ;)ki kendine güveniyosan sorun yapma lafım eğer kul hakkını yiyekcsen sana dadahil yemeyeceksen dahil deüğilsin Allah bilir orasını.

kardeş dalgamı gecıyorsun sen bız ne dıyoruz sen ne dıyorsun daha yenı geldın foruma hemen torpilden felan bahsedıyorsun anlatamıyorum galıba burada torpili olanlar ne gezsın adam gıder evde keyıf yapar sen gelmısın burada ondan bahsedıyorsun sıkıldık atrtık bu sacma muhabbetlerden farkındamısın senden baska kımsede bunu acmıyor sende uzatma artık bu konuda yazı yazma lutfen et bedduanı emın ol ben daha fazla beddua edıyorum yapanlara ama bunu konusarak hıc bır yere varamazsın sadece umudu olan ınsanların umudunu kırarsın adam okur yazını ve derkı arkadas bu ıs torpılsız olmuyormus ben vazgeceyım der ve dıyecekte onun ıcın acmayın o konuyu

hocam bu konuyu ilerletmeyelım 2010 berı bırçok iş başvurusunda elenmıs kardesınız olarak bu konuların konusulacagı platform burası degıl kapatalım bu konuyu burada

renkkoru

Yeni Üye
tamam kardeş anladım kimsenin morali bozulmasın inş gerçekten hak eden arkadaşlarımız her kim olursa olsun kazanırlar.biraz kafam atmıiştı kardeş napiyim çok doldum ;) Allah büyüktür kimse moralini bozmasın inş kazancaz :) ha birde sağlık şartlarını okuyup da eksik olduğunu düşünen arkadaşlar cte genel mdürülüğünü alıp ordan infaz koruma ile ilgili gerekli bilgileri alabilirler cte nin resmi sitesinde numara fln var ordan aklınızda bulanıklık kalmadan sorularınızın cevabını alırsınız. ;)

boy kılo ölçülecek bu tamam sözlu mulakat var buda tamam,
şu konuda bılgım yok :
polislikteki gibi ayrı bırde spor mülakatı yapılıyor mu ? hiç bi ilanda denk gelmdedım ama aklıma takıldı bılen var mı ?

Yukarı Alt