İkm merak edilenler

pirani

Yeni Üye
150 kişi kabul edildi.pazartesi baştan 50 kişi ölçüme gidcek.salı günü ise geri kalan 100 kişi gidecek diyor ilanda .bu nedemek ilk 50 kişi daha mı avantajlı .......?

hayır öyle bir durum yok. adlileyeler yoğunluk olmasın diye böyle bir sistem uyguluyor. içiniz rahat olsun

pirani

Yeni Üye
sağol..zaten ilk 50 kişi içinde ortalardayım :) herşey iyi gidiyor .yinede herşeyin hayırlısı ....

pirani

Yeni Üye
belki yeri değil ama merak işte ..bekar 4 yıl lisans mezunu sözleşmeli ikm maaşı ne kadar ?

cesmidil

Yeni Üye
bir soru da ben sorablir miyim? Ben Türkçe Öğretmenliği mezunuyum İKM ye başvurdum. Şayet bu iş olursa daha sonra kurumlar arası geçişle öğretmenliğe geçebilir miyim?

kafanıza takılan soruları bu konu başlıgı altında sorabilrisiniz arkdaşlar ...

ikm görevleri arasında ceza evinin temizliğinden sorumlu ibaresinin açıklaması nedir. yoksa türkü söyleyerek yerleri paspaslıyormu ikmler gardiyan etme beni ziyan diye :)

temizligin sorumlu olmak temizlik yapma anlamına gelmez temizletirsin diyelim

gardiyan kelimesinide kullanmıyoruz ...

hsyn64

Yeni Üye
öncelikle herkese slm ben ikm adayıyım pazartesi mülakatım var. benım merak ettiğim bi kaç bi şey var. öncelikle mülakatı kazanırsam göreve en yakın ne zaman başlarım. bir de ben lise mezunu olarak başvurdum ama şu 4 yıllık bir fakultenın son dönemindeyım yani bu haziran ayında mezun olcam. bu benım için bi artı mı yoksa eksi mi olur ? teşekkürler..

kadir

Yeni Üye
arkadaşlar ben de kırıkkale üniversitesinde 2. sınıf sınıf öğretmenliği okuyorum ve 2. öğretimim. eğer infaz koruma memuru olursam çalışma saatlerim derse göre düznlenir mi.. lütfen acill cevap..

temizligin sorumlu olmak temizlik yapma anlamına gelmez temizletirsin diyelim

gardiyan kelimesinide kullanmıyoruz ...
teşekkürler cevap için

bir soru daha bayan ikmler bayan hükümlülerin ceza evlerinde mi oluyor çalışma arkadaşları kimlerdir. sözleşmeli olunca 8 17 sistemiyle mi çalışılıyor. silah bulundurma ve taşıma ruhsatı alınıyor mu. atış talimleri yaptırılıyor mu hizmet içi eğitim de silah almak için istenen özel bir şart varmı. cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

ammocihe

Yeni Üye
Arkadaşlar ben geçen senede baş vurmuştum 6. yedektim en son 4. yedek alınmış.Klomisyon bu geçen sene başvuranlara daha çok şans tanıma durumu var mıdır yani geçen seneki durumumun bana bir artısı olur mu?

murattt

Yeni Üye
slmm ben kayseriden ikm öğrenciliğe başvurdum 10 kişi alacaklar toplam 15 kişiyiz sizce mülakat zor olurmuuuu

burada bize cevap veren arkadaşlar hangi sisteme göre kaçtan kaça. hükümlülerle aralarında ikm bilgilerinde olduğu gibi tehdit alma gibi durumlarla karşılaşanlar varmı meslekteki nöbet durumu insanı çok yıpratır diyorlar durumlarınız nedir bu konularda psikolojik ve sosyal anlamda sıkıntı durumunuz oluyor mu. biraz bunlarla ilgili bilgi verseniz hoş meslekten soğunmasın diye olumsuzlukları söylemezsiniz ama iyi yönlerini bari öğrenelim.

murattt

Yeni Üye
hayır girmedim kayseriden öğrenciliğe başvurdum boy kiloyu geçtim önümüzde tabiki mülakat varrr

ben işallah bir sonraki ikm alımlarına başvurucam da merak ettiğim birşey var !
-Bu öğrencilik olayı nedir ya ?
-Mülakatta sporla alakalı birşey olmuyor değilmi ? (ikm için)

Yukarı Alt