İkm merak edilenler

boy olcumu esnasında nefes al goguslerını şişir ve kafanın arkasından ölçtüklerini hesaba katarak bır durus seklı almanı tavsıye edebılırım

Diyelim ki Ankara komisyonuna başvurduk. Kazandık. Göreve nerede başlayacağımız ne zaman tebliğ ediliyor bize? Aksaray, ANkara, Çorum, Kastamonu? Nerede başlayacağımı ne zaman öğrenirim. Ona göre evimi oraya taşımam falan gerekecek de arkadaşlar. Eşim tayin isteyecek.

Kuraf224 aynı stresi geçenki alımlarda ben de yaşamıştım. Eksik ölçülüyor diyenlere aldırma. Benim de boyum tam 1.70. Boy ölçümünden önce çok stres oldum ama biraz dik durdum kafamı arka taraftan hafif kaldırdım çenemi aşağı eğerek 170.8 çıktım :) Yani eksik ölçülüyor diyenler boylarını tam olarak bilmeyenler emin ol. Neyse o şekilde ölçülülor. Yani boyu tam tutanlar korkmasın ama 1-2 cm eksik varsa o sıkıntı.

başvurdugun komısyonla görev yerın ayn da olabilir farklı da .
örnek gecen yıl bakırköy sınavı yaptı bandırmada çalışıyor kazananlar. *yes*

Hocam anlayamadım. Şimdi ben mesela Bafra'ya başvursam, başka yerde çalışma ihtimalim mi var? Ben ona göre eşimin tayinini isteyeceğim, evim taşınacak vs. Anlamadım.

evet yanılıyorsun. şuan sadece 2013teki kpssnin sonuçları geçerli. 2013 dışında girdiğin kpss varsa onlar geçerli değil

2013 KPSS Alan Sınavıydı Kardeşim

Girdiğin Her KPSS Sınavının 2 Yıl Geçerliliği Var Eğer Dediğin Gibi Olsaydı Lise Mezunu Yada Önlisans Mezunu Nasıl Başvuru Yapacaktı ???? 2013 te Önlisans ve Ortaöğretim KPSS Sınavı Yapıldı Mı Yapılacak Mı ???? 2014 KPSS ye Kadar Önlisans ve Ortaöğretim KPSS 2012 Puanları Geçerli Aynı Şekilde Lisans ta da 2014 e Kadar 2012 KPSS Geçerli

Yukarı Alt