İkm merak edilenler

ceosman

Yeni Üye
arkadaslar bende yeni kazandım ama aynı zamanda öğrenciyim acaba okula gidip gelmemde bi problem olurmu mesailer buna göre ayarlanıyormu tesekkürler..

ya arkdaşlar biriniz yardımcı olursanız çok sevınıcem ben kazandım ancak hiçbir kurumda yüükümlü olmadıqıma dair dilekçe yazmam qerekio bilqilendırırsenız sevınırım.s dilekçe yazmayı bilmıo deqilim sadece dilekçeye ne yazıcamı tahmın edemıoyrum.s

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI’NA

Başka kurum ve kuruluşlara karşı mecburi yükümlülüğüm bulunmamaktadır. Aksi çıkması durumunda doğacak olan hukuki sorumluluğu kabul ediyorum.
Gereğini saygılarımla arz ederim. …../……/……….. şeklinde yazılıyor. tebrikler...

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI’NA

Başka kurum ve kuruluşlara karşı mecburi yükümlülüğüm bulunmamaktadır. Aksi çıkması durumunda doğacak olan hukuki sorumluluğu kabul ediyorum.
Gereğini saygılarımla arz ederim. …../……/……….. şeklinde yazılıyor. tebrikler...
çok teşekkürler arkdaşım yardımın için :) çok saqol

askprs

Yeni Üye
çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için...(gerekli düzeltmeyi yaptım kusura bakmayın
)B)

askprs

Yeni Üye
Arkadaşlar ikm silah eğitimi ve ruhsatı alma gibi bir zorunluluk var mıdır?Silah kullanmaya karşı fobim var...Şayet zorunluluk içeriyorsa eğitimi ve kullanımı ona göre bilmekte fayda var.. :(

arkadaşlar bir sorum olacaktı.acaba öğrencilik eğitiminde (5 ay)normal maaşın yatıyormu yoksa(ben öyle duydum) belirli bir harçlık mı veriyorlar,cevaplarsanız sevinirim.

CTE'nin yayınladığı planlanmış yıllık eğitim planı var. Göreve başladığınızda eğitim birimi eğitim almayanları talep eder kurumunuzda sizi eğitime gönderir. Yani eğitim planına göre herhangi bir hizmet içi eğitim programına dahil edilerek işe başladıktan sonra gidersiniz.

Birinci yedek olarak çağırdılar. Asillerden birisi gelmemiş. Beni çağırdılar evrakları götürdüm. Bundan sonra herhangi bi sorun çıkar mı?

askprs

Yeni Üye
arkadaşlar iki üç gündür antalya adliyesinin sitesi açılmıyor...bu konuda fikri olan var mı??evrak listesi ve bilgilere ulaşamıyorum...:eek:

bu soruyu bende merak ediyorum çünkü ben onaylatmadım o kısım boş bende ayrıca komisyona teslim ettiğimde inceledi ve birşey demedi tamam dedi öyle olsa birşey söylerdi heralde.off kurt düştü şimdi ya bi sorun olursa ararız demişti o da mı farketmedi yoksa arkadaşlar çok sevinirim bilen varsa beri gelsin??

Yukarı Alt