2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

hayırlısıyla bütün evraklarımı teslim ettim. şimdi beklemeye başlayabilirz artık. arkadaşlar sizce eğitime kayıtlar bayramdan sonra başlar mı yoksa eylülü bulurmu

Silivri'de kazandım. Bu sene girdiğim 5. mülakattı bu. Kazanma duygusunu özlemişim. Kazandım diyebilmek ne kadar değerli bir şeymiş :)

ugur_inb yanlış hatırlamıyorsam bir önceki alımlarda sen de Kırklareli ikm için Bakirköyde elenenlerdendin. Ben de orada elenmiştim bir öncekinde. Bu kez kazandık. :)

uğur kesinlikle katılıyorum hayatta hep kaybetmeye alışmışım ki şimdi nasıl sevincemi bile bilmiyorum =) kazandım diye bilmek çok güzel bir duygu =)

evet kardeşim. şimdi diyorumki iyiki bakırköyde kaybetmişim.şuan kendi yaşadığım yerde ineboluda kazandım çünkü. herşeyde vardır bir hayır.

kardeş bu hastaneden hastaneye değişebilir. beni 6 doktor dolaştırdılar. iç hastalıkları,nöroloji,genel cerrahi,kulak burun boğaz,göz,psikiyatri

kardeş bu hastaneden hastaneye değişebilir. beni 6 doktor dolaştırdılar. iç hastalıkları,nöroloji,genel cerrahi,kulak burun boğaz,göz,psikiyatri
Tsk kardeşim bakalım bugun bizi kaç dr dolaştırcaklar =)

Sağlık raporunda görevini devamlı yapmasına engel olacak körlük,şaşılık vs vs bulunmadığına dair beyan yazılı olacak diyor, biz rapor alırken bunu kime söylüyoruz? ilk kayıt kısmındamı söylenecek bu şekilde olacak diye? Bir de benim silivri komisyonu tüm devlet hastanelerinden alınabilir yazmış, herhangi bir hastaneden alsam olur demi? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

zaten gidince sana soruyorlar ne için alıyorsun diye sende infaz koruma memuru öğrenciliği için dediğinde onlar biliyor zaten.genede soylersin şunlar şunlar yazılacakmış raporo diye. tam teşekkullu butun devlet hastaneleri oluyor arkadaşım.

Yukarı Alt