2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

Allah hayırlı etsin kardeş. Aralıkta elenenlerin çoğu kazandı gördüğüm kadarıyla darısı kalanların başına.

CENAB-I ALLAH HAYIRLI ETSİN ARKADAŞLARIMIZA...
BİZDE BEKLİYORUZ AÇIKLANSIN DİYE ALLAH İNŞAALAH BİZE DE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRÜR...
Doğru cevap vermekten ziyade o anda diksiyondan(konuşma )kendini ifade etme, bu işi yapabilme kabiliyetini öngörmeleri ve ayrıca kararlılık mezuniyet durumları,fiziki görünüm tabiki de komisyonun o andaki psikolojisi ile cenab-ı allahın nasip etmesi...

arkadaşlar benim bi sorum olacak eğitimde hamilelik sorun olur mu acaba? şuanda 2 aylık hamileyim ve yeni öğrendim sınavıda kazandım ne yapıcam?

Ben bugün sabah 9 da gittim hastaneye saat 12 de bitti işler bir tek kan tahlil sonuçları çarşamba çıkar dediler. Çarşamba sadece gidip alması kaldı ama biraz araştırdım hastaneden hastaneye bu işler değişiyor. Çok daha uzun süreni daha kısa süreni de var. Bir de ben biraz aralara kaynadım millet sıradayken ben imza attırıp çıkacam diye beklemeden girdim tavsiyem sende öyle yap beklersen bitiremezsin 2 güne.

arkadaşlar sağlık raporunda ibare varya görevini devamlı yapmasına engel olablecek ........ diye giden bunu en son mu yazdıracağız heyete.birde giderken resim goturcekmiyiz

Benden 3 resim aldılar ne için istiyorsun dediler infaz ve koruma mermurluğu için dedim. Komisyondaki kağıtta Türkiyenin her yerinde her şartta infaz koruma memuru ve infaz koruma başmemuru olabilir yazıyordu. Ben belirtmedim şöyle yazın falan diye

Benim rapordada infaz koruma memuru olmasında ve silah egitimi alip silah kullanmasinda bi engel yoktur gbi bişeyler yaziyodu:)

Çok sükür kazandım arkadaşlar komısyonum elazığ :=) bu saglık raporunu belirli hastanelerden mı yoksa şehrinde ki hastaneden mi alcaz k.maraş dayım ben biri beni aydınlata bilirmi

Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınabiliyor o hastanelerde ilçelerdede var illa bölge hastanesine falan gerek yok kardeş

emsalleri var kardeşim nerdeyse herkes senin gibi düşünüyor .geçmiş yıllarda kaç kişilik alımda kaçıncı yedeğe geldi merak ediyorum ama işte kısmet bekleyip görecez

Evrakları neredeyse tamamladım sadece sağlık raporu kaldı. Gözümdeki bozukluk sıkıntı olmaz inşallah B) Bugun hastaneye gıttım perşembeye randevu verdıler kazanan bırkac kışı daha gordum onlarında gözünde problem varmış inşallah burda sorun yaşamam:|

bende bugun sağlık raporunun butun işlemlerini hallettim. ama yarın vereceğiz dediler.96 tl aldılar.

çok sağolun cevabınız için inanın kazandım ama mutluluğunu yaşayamıyordum sorun çıkacak diye. pekala benim eğitim bitimi derken 8 aylık falan olurum işe girişim nasıl olacak acaba bilgilendirir misiniz ?

Yukarı Alt