2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

kazanan adaylarımıza hayırlı olsun diler görevlerinde başarılar dileriz. kimler nereyi kazandığını yazarsa seviniriz... kazanan adaylar bu başlıktan paylaşımlarına devam edebilirler. yakın bir süre içinde eğitim görecekleri yerlerin atamasıda yapılacak.

ELMALI ADLİYESİ O HASTANELERİN İSMİNİ YAYINLAMIŞ
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

BENDE BAKIRKÖYÜ KAZANMIŞIM yazmak istiyorum:) :) ama hala beklemedeyiz bugun songün sınav için belki yarın açıklanır.

şimdi biz evrakları teslim ettik bundan sonraki aşama nasıl oluyor?
eğitim merkezlerine rastgelemi yerleşiyoruz aynı şehiri kazananlar farklı merkezleremi dağıtılıyor yoksa aynı merkezdemi oluyor?
ve eğitim merkezlerine giderken neler götürmemiz gerekli olmazsa olmazlar neler acaba

Sağlık raporunu bir günde alabildiniz mi. Birde ilçedeki devlet hastanesinden alınıyor değil mi rapor

Sağlık raporunu bir günde alabildiniz mi. Birde ilçedeki devlet hastanesinden alınıyor değil mi rapor
Yok kardeş alamazsın komisyonun belirlediği hastaneler var onlar haricini kabul etmezler.

benim yaşadığım yerde bölge hastanesi var zaten 1 günde aldım. ilçe adliyesiydi kazandığım yer orada yaşayan arkadaşlar ilçeden aldılar 1 günde. dün evraklarımı teslim bile ettim bugün sondu bizim evrak teslimi

Bende bugun evraklarımı postayla gonderdim pazartesi ellerinde olurmuş..egitim merkezleri ne zaman belli olur acaba

Yukarı Alt