2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

yanılmıyorsam noterden yapılıyor kefil işleri. goturmeye gerek yok diye biliyorum ben.

farketmiyor ister götürürsün ister noterden halledersin.. çoğu kişi masraf olmaması için böyle yapıyor..

kardeş hayırlı olsun uzun zamandır deniyordun şansını, :) Winston, ugur stany,horizon, donjuan hepinizi ayrı ayrı kutluyorum :)

Bir arkadaşımız yanınıza almanız gereken malzemeleri sormuş, ikm öğrencisi olarak hiç eğitim merkezlerinde kalmadım fakat eğitim merkezlerinin fiziki yapısını bilen biri olmam ve uzun yıllar yurtta kalmış olmam sebebiyle tavsiye verebilirim sizlere :) Öncelikle terlik, el ve vücut havluları, tırnak makası, ufak bir makas, iğne iplik, kişisel bakım ürünleriniz(şampuan, lif, duş jeli, sabun, parfüm, jöle ... vs.), erkekler için traş bıçağı ve köpüğü yada traş, elbise askısı makinası küçük ama olmazsa olmazlardan, bunun dışında spor ayakkabısı, eşofman takımı sizden özellikle istenecek malzemelerden olsa gerek, gerisi size kalmış hangi elbisenizi giymek istiyorsanız onu getirin:D

kardeş hayırlı olsun uzun zamandır deniyordun şansını, :) Winston, ugur stany,horizon, donjuan hepinizi ayrı ayrı kutluyorum :)

Bir arkadaşımız yanınıza almanız gereken malzemeleri sormuş, ikm öğrencisi olarak hiç eğitim merkezlerinde kalmadım fakat eğitim merkezlerinin fiziki yapısını bilen biri olmam ve uzun yıllar yurtta kalmış olmam sebebiyle tavsiye verebilirim sizlere :) Öncelikle terlik, el ve vücut havluları, tırnak makası, ufak bir makas, iğne iplik, kişisel bakım ürünleriniz(şampuan, lif, duş jeli, sabun, parfüm, jöle ... vs.), erkekler için traş bıçağı ve köpüğü yada traş, elbise askısı makinası küçük ama olmazsa olmazlardan, bunun dışında spor ayakkabısı, eşofman takımı sizden özellikle istenecek malzemelerden olsa gerek, gerisi size kalmış hangi elbisenizi giymek istiyorsanız onu getirin:D

eşofamanı onlar verecek yanlız gelesiye kadar yanlarında olsa iyi.. kayıt esnasından vücut ölçüleride alınacak

kayıt yapmaya giderkende belge goturcekmiyiz. ve kayıta giderkn kıyafetimz onemlimi. takım elbise giymek grekirmi. yada eğitime tam başlama zamanı.

teşekkürler unutup atlayacağımız şeyler olmasında :) hazırlıksız yakalanmayalım :)

eğitime başladığınız gün takım elbiseniz önemli yanınıza alın kıyafetleriniz gelesiye kadar. kayıta giderken normal kıyafetlerle gidersiniz. nüfus cüzdanı ve fotoğraf isterler kayıtta onlarıda belirtecekler..

rica ederim, en çok unutulan genellikle terlik olur telefonun şarj aleti bundan sonra gelir, havlu da çok unutulanlar listesinde :D

Bu ilk istenilen evraklarda resim istiyorlar ayrıca güvenlik formuna sağlık raporuna falanda lazım oluyor. Resim tıraşlı kravatlı falan mı olmalı yoksa normal bir vesikalık olur mu. Bilginiz var mı arkadaşlar

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
sağlık raporunu 1 kez alıyorsunuz komisyona veriyorsunuz başka işinize yaramayacak arkadaşlar

arkadaşlar fotonuzu gidin çektirin güzelce kart, uyapta filan bu resim kullanılır sorun olmaz lakin devlet memurusunuz artık resmiyet kazandırın kendinize

sağlık raporu almaya giderken resimde götürcekmiyiz yanımızda. ben yarın gidicemde kastamonuya.

sen nasıl istersen olur. ben sivil çektirdim.vesikalık olsunda ne olursa olsun. tabi traşlı olsun.:)

Kazanmışım allahıma şükürler olsun mübarek ramazan ayında çok dua ettim allahım kabul etti :)) Allah izin verirse artık metristeyim.

bakırköyde istenen evraklarda atanmak istediği görev için dilekçe yazıyor. Bakırköy çanakkale felan yazıcakmışısız. çanakkale 1 kişi alıyor başkasıda yazarsa ne olacak açıktamı kalcaz

Hocam mantıklı düşünemiyorsunuz şu an. : ) Hayırlı olsun. Açıkta kalınır mı yahu? Çok çok istemediğiniz bir yere yerleşirsiniz.

Hocam mantıklı düşünemiyorsunuz şu an. : ) Hayırlı olsun. Açıkta kalınır mı yahu? Çok çok istemediğiniz bir yere yerleşirsiniz.

Doğru söylüyorsun kardeşim şok oldum ismimi görünce :) DSM seçicem bakalım inşallah olur.

Yukarı Alt