2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

Haklısın ağa sıkıntıdan patladım ama elımden bırsey gelmıyor hesap kıtap yapa yapa usandım artık gerıgın netın basındayım cte aramaktan bı hal oldum kımse bırsey demıyor ortalıkta kırlı bılgıler dolasıyor hemen acıklasalarda onlarda kurtulsa bızde :=)

Kastamonu İnebolu M tipi'ni kazandım. EğİTİM tarihleri ne zaman açıklanı tahmini ne zaman başlar??? Biligisi olan cvp...

arkadaşlar birkaçgüne habergelir sizde başlarsınız eğitime genelde size yakın yerlere çıkar am bazen farklılıklarda olabilir yer pek önemli değil takmayın kafanıza aramıza hoşgeldiniz

allah emeginizi boşa çıkarmasın iyi olun iyi düşünün herşey iyiye gider biz başladığımda 3,5 ay bekletilip başlamak için 2 gün verilmişti

Az alım yapan yerlere süpriz yapıp uzaklara atabiliyorlar, misal geçen 15 kişilik istanbul kartal öğrencilerini erzuruma attılar, ama sizin 110 kişi; uzağa atmazlar her halde.. Denizli açılırsa orada olursunuz bence..
İnşallah Denizli olur uzaklara yollamazlar yollarlarsa da canları sağ olsun Allahın izniyle kazandık ya buna da şükür : )

bende istanbul çıkar diye umut ediyorum ama neresi hayırlı olacaksa orası olsun. Mulakatı kazandık çok şükür beklemeninde ayrı bir güzeliiği rahatlığı var. Çalışan ikm arkadaşlar bu gunlerın tadını çıkar diyolar sizde öyle yapın.

Arkadaşlar açıklanmış bana erzurum çıkmış :)) şimdiden hayırlı uğurlu olsun herkese.
benim bir sorum olacak,Anne ve Baba kefil kabul oluyor mu ?

arkadaşlar herkese hayırlı uğurlu olsun. merak ettiğim . ben ek 1 listedeyim. 26 ağustosa kadar kayıt. sonrasında staj + eğitim diye belirtiliyor. merak ettiğim. 26 ağustos pazartesi gunu hazır oraya gitmişken kayıt yaptirilabiliyormu yoksa mutlaka öncesinde gidip mi yaptırmali kayıtı.tşkler şimdiden

sağlık raporu Bölge hastenesinden değildiye geçersiz sayılırsa,tekrar rapor alma gibi bir şanmsımız var mı?

Sağlık raporu canımı çok sıkıyor :((

doğru düzgün kimse yok forumda ya . bekle beni ankara 2 eylülde ordayım:D once eğitim sonra staj. arada kurban bayramıda var. :D

Yukarı Alt