2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

Abla bna postayla gonderebilirsin olur dediler birde gun vermemişlerdi bende bugun postayla gondrdim sikinti olmaz dimi

“Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamak''
bu ibare yazan sağlık raporu alıcaksınız. güvenlik soruşturmasını en ince ayrıntı olarak dolduracaksınız...

Biz ankara komisyonunu kazandık ama kimin nereyi kazandıgı belli degil Ankara komisyonu 5 6 tane ilin alımını yaptı o konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Abla şimdi evraklari gondrdim ya bundan sonraki sureci anlamadim ne zaman egitim yeri belli olçk ne zaman egtime baslayacgz vs

şimdi tüm evrakları bekleyecekler.. kimisi sağlık raporunda falan elenirse yedekleri arayacaklar. sizin listeleri cte gönderecekler. cte sizleri gruplara ayıracak eğitim merkezleri planını çıkaracaklar hangi il hangi gruba düşücek vs... sonra cte sitesinde ve eğitim merkezlerinde kayıt ilanı çıkıcak. birde kayıt için koşturacaksınız.. 1 aylık bir süreç buda.. bol bol gezin keyfinize bakın...

abla eğitim kayıt tarihi belli olduktan sonra kayıt yaptırmaya gidicez ya kayıttan hemen sonra bizi oraya alacaklarmı yoksa kayıttan sonra yine beklemeye devam mı edeceğiz. yani çantayı hazırlayıp eğitim merkezine kayıt yaptırırken mi gideceğiz yoksa daha sonramı. birde eğitim kayıt tan sonra eğitime teslim olma tarihi felan yine cte sitesinden mi bakacağız.

Biz ankara komisyonunu kazandık ama kimin nereyi kazandıgı belli degil Ankara komisyonu 5 6 tane ilin alımını yaptı o konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

kayıttan 1 hafta sonra eğitime alıyorlar... yanlız sizde gruplara bölünürsünüz. bir bölümünüz teorik eğitimdeyken bir bölümünüz direk staja gider bundan önceki dönem gibi..

aynen ya denizli çıkarsa :)
:) abla muşa gidip dosyami alip oylemi egitim yerine gidecegim yoksa direk egitim yerinemi gidecegim birde kayıt yaptirdiktan sonra hemen egitime başliyacagzmi pof içim daraldi:)

birde bu eğitim tarihleri ve hangi eğitim merkezi olduğunu nereden takip edecez. cte sitesindenmi.

aynen ya denizli çıkarsa :)
:) abla muşa gidip dosyami alip oylemi egitim yerine gidecegim yoksa direk egitim yerinemi gidecegim birde kayıt yaptirdiktan sonra hemen egitime başliyacagzmi pof içim daraldi:)

sen eğitim yerin belli olduktan sonra gidip kayıt yaptıracaksın. daha 2 kefil bulcan annen baban kardeşlerin olabilir yanlız evli olanların eşlerinden muvafakiyet belgesi isteyecekler. dosya işini komisyon halledecek... evet kayıt yaptırdığının haftasına %95 eğitime başlayacaksınız.

Yukarı Alt