2013 Kazanan İkm Adaylarımız (3015 KİŞİ)

herkese hayırlı olsun. arkadaşlar ben elazığda üniversite 4.sınıftayım bende ikm kazandım okulumu nasıl tamamlayabilirim paylaşımlarınızı bekliyorum geçicic görev verirler mi?

Arkadaşlar bugun itibariyle raporu da hallettim kazanan bütün arkadaşlara başarılar dilerim k .maraş bölge hastanesinden 7 dr girerek aldım raporu 161,50 kuruş tutuyor ve altında sağlam infaz koruma memuru ögrencisi olarak öğrenim görmesinde bir sakınca yoktur yazıyor herkese kolay gelsin =)

Kardeş bugün hastanede bakırköy komisyonundan bi çocuk gördüm dün raporu almış ama bakırköy kabul etmemiş karar da yazan metin şuydu: Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamaktadır. Tek eksik çehrede sabit eser yazmıyordu unutmuşlar kuruldakiler yazmayı komisyon da kabul etmemiş git onuda yazdır demiş. Çocuk tekrar uğraşıyordu. Bende onu duyunca aynen o metnin yazılmasını istedim karara. Bir sor belki orasıda bu yazıyı ister özellikle

bende kastamonu devlet hastanesinden aldım 96 tl aldılar ve 6 dr dolaştk. sende fazla vermişsin. nasıl oluyor bu iş. hastaneye göre değişiyor sanırım.

bende kastamonu devlet hastanesinden aldım 96 tl aldılar ve 6 dr dolaştk. sende fazla vermişsin. nasıl oluyor bu iş. hastaneye göre değişiyor sanırım.
Kardeşim bizzat sordum ben her tarafınıda okudum biz 7 dr gezdik yine bir arkadaşım ksü tıp dan aldı 6 dr oda onu kafasına takıyor benim raporda herşey eksiksiz yazıyor tanı sağlam karar da da bütün istedikleri yazıyor aynıdır sizin raporlarda yazıyormu hepsi tam olarak ?

Kardeşim bizzat sordum ben her tarafınıda okudum biz 7 dr gezdik yine bir arkadaşım ksü tıp dan aldı 6 dr oda onu kafasına takıyor benim raporda herşey eksiksiz yazıyor tanı sağlam karar da da bütün istedikleri yazıyor aynıdır sizin raporlarda yazıyormu hepsi tam olarak ?

bizim raporlarda da hepsi tam olarak yazıyor. biz 3 arkadaş beraber gittik almaya zaten. evrakları komisyona da teslim ettik.

Arkadaşlar bu güvenlik soruşturması formun da nufu cüzdanını onaylayanın adı soyadı ünvanı kısmını kime onaylatınız evrakları veren arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz acilll

Orayı boş bırakacan kardeş
eyvallah kardeş bir sorum daha olacak askerlikle ilgisi yoktur alırkan 31,12,2013 e kadar ilgisi yoktur diyor ben aöf iktisat 4 teyim eylul de kayıt yenileme var parayı yatırcam yani öğrenciligim devam edecek bir sorun olur mu ? bilgin var mı

Arkadslar merhaba evraklati tslim ettim ama bu saglik raporunda infaz koruma memuru olabilir ibaresi yer almiyor.yanilmiyorsam 6 yada 7 dr imzasi vardi genel olarak gorevini yapmaya engel sglik sorunu yoktr yaziordu herhangibi bir sknti olabikirmi cunku bir kac kisiden infaz koruma memuru ibaresi olmali die bisiler duydum;(

Bende bugün evrakları teslim ettim fakat oradaki memur sağlık raporun geri dönebilir dedi. Karar kısmında sadece Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığı; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamaktadır yazıyor. Memur sonuna memur olabilir ibaresi de yazılmalıydı falan dedi bende duyurunuz da ne istediyseniz onu yazdırdım dedim. Aynı şekilde karar yazısı yazdıran yada başka yazdırıp da kabul edilen var mı?

Sonucta heyet raporu bunu degerlendirecek kisilerde bu heyet raporunda hangi dr imzasi okdugunu bilip dusunecek kapasitede nedir yani ole bisi olursa resmen sacmalik baska bisi diil

bakırköy adliyesindede ilanda yazan ibarenin aynısını istiyorlar haseki hastanesi yazıyor zaten başka hastanede yaptırırsanız kesinlikle o ibareyi yazdırın diyorGörevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığı; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamaktadır diye bir yaz yanındada infaz koruma memuru olabilir yazıyor.

Benim bugün gittiğim hastanede Psikiyarti doktoru yokmuş. Pazartesi başka bir hastaneye gidecem erkenden, en geç Çarşambaya çıkar mı raporum ?

Nerden alacan istanbuldansa 1 yada 2 günde alacağın hastaneler var. Bazı hastanelerde de kurul haftanın belli günleri toplandığı için sarkma ihtimali de olabilir gideceğin hastaneyi araştır öyle git bence

Yukarı Alt