DENEYİMLİ İKM'LERDEN ÖNERİLER

benimde gözüm bozuk mülakatı geçersem sorun olurmuki olmaz diyen arkadaşlar oldu ama renk körlüğü yok bende grafiker olduğum için renk konusunda uzman sayılabilirim:) ama gözlüksüz bilgisayarda çalışamıyorum ehliyettede gözlük yazıyor gözlükle gayet rahat kucuk yazıları bile okuyabiliyorum. sol gözümün numarası büyük sizce sıkıntı varmı?

başka gözlüklü arkadaşlarda vardı sıkıntı olmaz dedilerde insan yinede tedirgin oluyor kazansamda eğitim bitip göreve başlayana kadar rahat edemeyemcem heralde gelin atabinmiş yaa kısmet demiş:)

başka gözlüklü arkadaşlarda vardı sıkıntı olmaz dedilerde insan yinede tedirgin oluyor kazansamda eğitim bitip göreve başlayana kadar rahat edemeyemcem heralde gelin atabinmiş yaa kısmet demiş:)

stanyy bende gözlüklüyüm B) ama takmyınca çok fark etmiyor aşırı değil derecem ama ondan birşey çıkmaz rahat ol inşallah kaznırsan bakarsın gözlerine bir ilahi ışık gelir gözlüklerden kurtulusun:)

Eğer gözlerde bozukluk var ise bu görevi yapmaya engel derecede değilse o zaman raporun sonuna "Gözlükle infaz koruma memuru olur" diye yazıyorlar.
Herhangi bir sıkıntı olmuyor. Önemli olan İKM olur ibaresi.

ankara numunede gözlükle ikm olur diye bir ibare yazmadılar kimseye ben gözlüklüyüm yine de öyle bir ibare yoktu kagıdımda

ankara numunede gözlükle ikm olur diye bir ibare yazmadılar kimseye ben gözlüklüyüm yine de öyle bir ibare yoktu kagıdımda
Bizler de Numune'den aldık raporları ama ben o güne kadar gözlerimde 0.5 astigmat olduğunu bilmiyordum. Bizim raporlara hep yazdılar. Belki sizin gittiğiniz günkü doktorlar yazmamış olabilir.Ama bizi iyi muayeneden geçirdiler diyebilirim.

marabalık 700 liraya eşşek gibi çalıştırılıp anandan emdiğin sütün burnundan gelmesidir 2000 lira para kazanıp ağlanmak değildir ayıp be

27 yaşındayım. Şimdiye kadar çalıştığım işlerden sadece bir tanesinin şartlarını söyleyeyim:

Tavuk kesimhanesi. Günde 12 saat mesai. -8 derecede paketleme, aktarma (20-30 kg'lık kasaları taşıyorsunuz).
Eğer ciğer ve taşlık aktarması yapacaksanız -18'e giriyorsunuz depoya.
Koku, kan, tavuk dışkısı, nem vs saymıyorum bile.
Karşılığı asgari ücret.

Şimdi tekrar söyleyin bakalım. İnfaz Koruma Memurluğu neymiş neymiş?

arkadaşlr izmir gerekli evrakları istemiş belli hastaneler vermiş ben ağrının ilçesinde yaşıyorm ama sivaslıyım sivas devlet hastanesinden alabilirmiyim sağlık raporunu? bir sıkıntı olur mu acaba bir yardımcı olsanız en çok kafama takılan soru bu birde evraklar verildikten sonra ne zaman çağırırlar acaba? ben çağırılana kadar sivasta kalmak zorundayımda cevaplarsınız sevinirim

sağlık raporu alınacak günler vardır hastanelerin başta onu öğren.. sonra o gün sabah erkenden gidip hastaneye ilk önce parayı yatır veznesine sonra gerekli bölümlerden numaraları al.. afyonda örneğin bir günde alınıyor.. ankarada 2-3 gün sarkıyor.. sivasta durum nasıl bilemiyorum..

Yukarı Alt