DENEYİMLİ İKM'LERDEN ÖNERİLER

Teşekkür ederim. Nete girdikçe faydalı olabilecek bilgiler paylaşmaya çalışıyorum. Dedim ya her şey İKM için...

yeni başlayan arkadaşlar işin heyecanındalar üst devrelerde nasıl olsa işe başlayınca görürsünüz diye düşünüyorlar herhalde :D

yeni başlayan arkadaşlar işin heyecanındalar üst devrelerde nasıl olsa işe başlayınca görürsünüz diye düşünüyorlar herhalde :D
Önemli olan işe başlamadan bir şeyler verebilmek. Başlayınca nasıl olsa bir şekilde öğrenilir...

Önemli olan işe başlamadan bir şeyler verebilmek. Başlayınca nasıl olsa bir şekilde öğrenilir...
evet aynı düşüncedeyim

farklı bir pozisyon olduğu kesin ama biz seçilmiş ikm lerin bunun üstesinden gelip en az siz ustaların yerini alıp devama götürecek nitelik kazanacağımıza inanıyoruz ama başlangıçtaki "cik" durumumuzu yenmemiz usta ikm lere bağlı tabii

Usta-Kalfa-Çırak ilişkisi. Hadi Usta İKM'ler. Sizlerden bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı isteyen meslektaş olma yolunda ilerleyen arkadaşlarınız var...

çalışma şartları nasıl ikm nin rahatmı bide dış güvenlik yasası diyolar ne zamana çıkar çıkarsa bile içerdeki ve dışardakiler aynı imkanlardan yararlanırmı

5 yıl içerisinde jandarma çekilerek yerlerine İKM'ler geçeceği söyleniyor. Yasa şu anda Başbakanlık'ta onaylanmayı bekliyor. Bu yasa ile maaşlarda , özlük haklarında değişiklikler var. Yani İKM lehine çok şey var. Tabiki eğer yasanın içinde değişiklik yapılmazsa.

ben 451 tl dış güvenlikten 308 tl de adalet tazminatından gelecek diye biliyorum yasa geçerse ama işin aslını iyi bilen biri varsa süper olur açıklar bize

Merak etmeyin arkadaşlar. Zaten bu zamana kadar sözleşmeli kalmış olan İKM var mı? Nasılsa seçimler yaklaşıyor. Belediye çalışanları KPSS ile girmediği halde onlarla ilgili kadro çalışmaları yapılıyor. Bizler için bu çok zor olmasa gerek. Bir yerleşelim de daha sonrası gelir Allah nasip ederse...

Yukarı Alt