DENEYİMLİ İKM'LERDEN ÖNERİLER

mrtby

Yeni Üye
Çalışma saatleri de çalışılan birime göre mi değişiyor? Yıllık, haftalık... izinler nasıl olmaktadır?

arkadaslar bu ögrencilikde silah kullanımı oluyor mu birde trenk körlüğü olan biri için bu bi sorun mu yani mülakatı gecsemde renk körlüğü oldugu için elenirmiyim sonra ?

adalet mezunuyum ve 78 puanım var Ceyhan ikm öğrenciliğini tercih ettim sıralamaya girme olasılığım nedir hiç bilmiyorum hayırlısıyla şu Cuma günü gelse açıklansa da stresten kurtulsak artık püfffff

nasıl olsa sıralamaya gireceksin. neden listeyi bekliyosun ki :)
uğur adanalının sıralamaya gireceğinden eminsin. sence ben edirneye 80,104le girebilir miyim :)

Kesin elenirsin.

Kardeş çok net cevap vermişsin ya. sessizdevrim de renk körlüğünden elenen daha olmadı demiş. Dediğin gibi merkezi atamada atanmışsa arkadaşımız komisyon bunu öğrenirse mülakatta elenebilir.

merhaba, örneğin ocakta mülakat olursa sözleşmelilerde şubatta başlamıyor muyuz işe aylarca beklemekte nerden çıktı ki?

ocakta mülakat olursa geçersen, evrak tesliminden sonra üç ay beklersin soruşturma için üç ay sonra iş başı....

Evet. Bize de belki 1 ay belki 3 ay bilemeyiz demişlerdi. 3 ayı geçti evrakları teslim tarihinden sonra. Güvenlik soruşturması çok zaman alabiliyor...

Kesin elenirsin.

Kardeş çok net cevap vermişsin ya. sessizdevrim de renk körlüğünden elenen daha olmadı demiş. Dediğin gibi merkezi atamada atanmışsa arkadaşımız komisyon bunu öğrenirse mülakatta elenebilir.
Renk körü olan birisinin sağlık raporu alması çok zor. Sağlık raporunda çok inceliyorlar. Raporun en sonuna İKM olur diye not düşüyorlar. Renk körü olan birisine bu şekilde not düşmezler.

komisyonun insiyatifine kalıyor.. keskin valla bu işler... atamasını yaptıkları çok kişi oldu. ama yüzdeki ize çok sorun çıkarıyorlar...

Yukarı Alt