DENEYİMLİ İKM'LERDEN ÖNERİLER

birde günü mü varmış*eek* ben burdan memlekete gideceğim ya gün uyuşmazsa o zaman ne olur ? neyse yarın ola hayrola sabah erkenden hastaneyi arayayım inş çok sürmez izmir adliyesini aradık evrakları aps veya kargoyla gönderebilirsiniz dedi onu yarın halldeceğim güvenlik falan forumlarını hastane işi kafa karıştırıcı yani aslında sivasta yaşasam veya komisyonun belirlediği illerden birinde yaşasam sorun yok ama sivasa gideceğim eşimin izni yok birde orada kalacam eğitime başlayana kadar eğitim ne zaman başlar *hmm*

herşeyi öğrendim uğur erzurum eğitim merkezini aradım şimdi şun ki öğrenciler 1 hafta veya 10gün sonra meznmuş bizler ya arkasına yada bir hafta sonrasına başlarmışız adam öyle dedi sivas dev hastanesinide aradım hergün veriliyormuş rapor 1-2 gün sürermiş bakalım olmazsa bir iki güne yolcudur abbas evraklar teslim olsunda sonra eğitimi bekleyeceğim eğer eğitimde de bütlere kalmazsam 15 gün ara tatil varmış o arada gelip evi toplayacağım eşim tayin isteyecek ev taşınacak birde neyse Allah büyüktür bir kolaylık sağlar inşallah kazanırsn sende koşuşturmaların başlar böyle

ben 13ünde girdim mülakata izmir benimkisi kimden öğrendin krdeş oda mı izmir erzurum komisyonu bende demin aradım bu öğrencilerin eğitimi bittikten sonra bir hafataya balarsınız dedi ama bence de1 ayı bulur

ben 13ünde girdim mülakata izmir benimkisi kimden öğrendin krdeş oda mı izmir erzurum komisyonu bende demin aradım bu öğrencilerin eğitimi bittikten sonra bir hafataya balarsınız dedi ama bence de1 ayı bulur

evet canım şuan erzurumda bizim arkadaşlar var... onlar hizmet içi eğitim için gittiler (20 gün)..... onlar bitmeden siz başlayamazsınız çünkü dolu eğitim merkezi.... onların bitiş tarihi 28/12/2012 yani bir haftada öyle say en erken ocak ayının ilk yada ikinci haftası başlarsınız:) hayırlı olsun tabi bir ayıda bulabilir benim dediğim en erken tarih

tamam canım sağolasın ya ben memlekette kalacağım eğitim başlayana kadar o nednle sordum hani birdaha git gel olmasın die

ama daha sizin güvenlik soruşturmaları falan olacak yani oda nerden baksan en az 2,5 - 3 ay sürüyor .. sizin güvenlik soruşturmaları tamamlanana kadar ki dönemde geçen süre içinde eğitim merkezlerinde sözleşmeli personele(2 ay) eğitim verilir diye tahmin ediyorum..

hmmm anladım. sözleşmeli gibi değil yani iyi bari bizim kadar beklemyckler... valaa sizin adınıza sevindim arkadaşlar... Ne kadar çok beklerseniz o kadar fazla stres oluyor...

hmmm anladım. sözleşmeli gibi değil yani iyi bari bizim kadar beklemyckler... valaa sizin adınıza sevindim arkadaşlar... Ne kadar çok beklerseniz o kadar fazla stres oluyor...

evet siz eğitim yaparken soruşturmanız devam etçek... onlar ise evde iken üç ay bekliycekler...

hem erzurum için hemde maraş için aynı tarih geçerli imiş.... yani iki yerde de olan eğitim aynı tarihte bitiyor:)

ben zaten şuan sözleşmeli çaışıyorum :) biz 4,5 ay bekledik :))

kafama bir soru takıldı denetimli serbeslik memuru olarak atanırsam geri cezaevi infazkoruma meuru olabilirmiyim yani ben cezaevinde çalışmak istiyorum dsm bürosunda değil de o nedenle sordum hani olurya dsmye verirlerse

dsm ye atanırsan ceza evinde çalışamazsın dsm memuru olursun , düşeceğin dsm çok önemli bakırköy ve istanbul dsm ye düşersen buralar oldukça yoğun dosyadan başını kaldıramazsın, anadoluda biryere düşersen fazla yoğunluk olmadığı için rahat çalışırsın

denetimli serbestlik büroları hakkında bilgi verecek olan var mı ??

üsküdar,kartal kadıköy nasıldır

çalışma şartları nedir??
aydınlatacak biri var mı

ay benimde hemen bi temsilim var yaa:):) olabilir canım, çünkü bizde bi bayan vardı dms ğe gitti şimdi oradan pek memnun kalmamış geri dönüyormuş dediler.. temsili var olmaz olmaz :) sonuçta hepsi ikm

öylede canım ben o üniformayı giymek istiyorum mahkum getir götür işleri yapmak istiyorum özellikle hastaneci olmak isterim bir arkadaşım hastaneci çok memnunum diyor bende heveslendim yavvv:)birde büro işi bana göre değil yapamam öyle sıkılırım

arkadaş sağol bilgin için ben izmiri kazndım bilmem nasıldır orada ama açıkçası dsm bürosunda çalışmak istemem yani kağıt kalem beni sıkar büyük konuşmayayımda tabi hakkımda hayırlısı

Allah gönlüne göre verir inşallah ebrucum ama ben üniforma giymek istiyorum polisliği çok istemiştim olmadı evde eşimin formasını giyip dururdum Allah bu işi nasip etti çok şükür şimdi ikm forması giymek nasip olur inşallah

Yukarı Alt