Bakırköy komisyonu adayları

Arada istanbula gezmeye gidildiği zaman insana kötü gelmez trafik bence.Edirnemiz cennet tabi.Ben kız arkadaşımla gece eglenceye gidip çok rahat gece 2 de eve döndük mesela geçen gece hemde yürüyerek.Seviyorum Edirneyi yaa

edirne güzelmiş ya benim yaşadığım şehir içanadolu da 200,000 nüfusluk bir yer bırak gece 2 yi akşam 9 dan sonra dışarıda iki bayan yürümek cesaret ister ama yinede bende yaşadığım şehiri seviyorum *hmm*

Memleketimizin her yeri güzeldir.. Öğrencilikte trakyayı yazdım, sözleşmeli olursa bu kez kuzeydoğu tarafında denicem şansımı :) Kars, Ardahan, Batum... :))) Batum elden çıkmayaydı iyiydi de... :)

edirne güzelmiş ya benim yaşadığım şehir içanadolu da 200,000 nüfusluk bir yer bırak gece 2 yi akşam 9 dan sonra dışarıda iki bayan yürümek cesaret ister ama yinede bende yaşadığım şehiri seviyorum *hmm*

nerelisin:)

cevap aşağıda biryerlerde :)

Adam, yıllarca ülkesinden uzak kaldıktan sonra nihayet yurda dönmüştür. Havaalanından bindiği taksiyle şehre doğru giderken, şoföre sigara almak için tütüncüde durmasını söyler.
"Tütüncüde ne yapacaksınız beyim?" diye sorar taksi şoförü.
Sigara alacaktım...
Sigaraları artık camilerde satıyorlar beyim...
Camide mi? Yahu cami Allah'ın evidir, oraya ibadet etmeye gidilmez mi?
Hayır beyim, ibadet için artık üniversiteye gidiliyor...
Allah Allah! Peki, o zaman eğitim nerede yapılıyor?
Eğitim hapiste yapılıyor beyim...
Hapiste hırsızlar yok mu?
vsvsvsvs...

içinde ilahi değerlerin örnek verildiği yazılara ifrit oluyorum.Her ne anlatılmak istenirse istensin bu tür şeyler örnek olarak verilmemeli!!!!!

İlan yokta şimdi haberlerde dinledim Adalet Bakanlıgına ayrılan kadro 4500 olarak açıklandı.Bir de geçici personel alımı 47000 kişi alınıcakmış fakat bunlar 11 ay 20 gün çalışıcakmış.Bu devlete ne diyeyim ben yahu!!!

11 Ay 21 . gün ne olacak peki?? sabah ben de gördüm ilanı 1200 Tapuya alım olunacak yazılmış içim bir acayip oldu sonra baktım süresi var deli mi bunlar yahu resmen dalaga geçiyorlar

Bu arada o geçici alımlar Adalet bakanlıgını kapsamıyor sanırım kapsasa da dedğim gibi seçim ayağına
1 yıl sonunda kadroya geçiriyorlar.O yüzden can sıkmak yok bence pztsi gunu ilan çıkar..

Bu arada o geçici alımlar Adalet bakanlıgını kapsamıyor sanırım kapsasa da dedğim gibi seçim ayağına
1 yıl sonunda kadroya geçiriyorlar.O yüzden can sıkmak yok bence pztsi gunu ilan çıkar..

tapu ılanını nerde gordun..link atsana bı:)

Yukarı Alt