Bakırköy komisyonu adayları

öyle valla kraliçe :) ben ne hayaller kurdum bir bilsen ikm olursam kursa giderim makinamı alırım sonra da boş zamnalrada ek iş yaparım dedim ama şutladılar beni :)

bir dahaki alımda yine bakırköye başvurmayı düşünüyorum :) bana diyecekler sen geçen gelmedin mi ? evet geldim ama yedekte kaldım diycem:) diyecekler bundan kurtuluş yok alın :)

ah inşallah canım bende puana girersem edirne için dicem ben edirneliyim ailemde burda burda yasıyorum ve bu işi cok istyrm sormasalarda sölicem ben valla :D

ebru bence ufak yerleri yaz büyük yerlerde mülakata çoğunluğu geliyor.alınacak kişiyi de alıyorlar.doğuyu yazsan mülakat da orada olursa seni alırlar

bu alınacak kişiyide alıyorlar derken bizden üstünmü yani diğer kişiler. mülakata girdiğimiz 5 kişi içerisinde alınan tek bir kişi vardı ve bu kişi ne fizik olarak ne konuşma olarak nede sorulara verilen cvplarla bizden ustun değildi ama alındı. Ebrudanda üstün olduklarını zannetmiyorum diğer kişilerin. Adaletsiz bir komisyon varsa karşında doğuya gitsen ne olur gitmesen ne olur.

sınırıda yazmassın ya sende töbe töbe:)
ya bu işin dogusu falan yok bence.görduk işte dıyarbaırın halını.kaç puanda kaldıgını.adamalr trnın en belalı cezaevını bile yazıyolarsa , daha ne dogusu da ne batısı gardasım

bu alınacak kişiyide alıyorlar derken bizden üstünmü yani diğer kişiler. mülakata girdiğimiz 5 kişi içerisinde alınan tek bir kişi vardı ve bu kişi ne fizik olarak ne konuşma olarak nede sorulara verilen cvplarla bizden ustun değildi ama alındı. Ebrudanda üstün olduklarını zannetmiyorum diğer kişilerin. Adaletsiz bir komisyon varsa karşında doğuya gitsen ne olur gitmesen ne olur.
Tsk ederim öncelikle stanyy güzel görüşlerin için.Arkadaşın dediği 'alınacak olan alınıyor' ile kasıt referanslı kişiler bence.
Doğu çok daha yüksekle kapattı bu alımda hatta rekor kırdı özellikle siverek.Ben bir kez daha Edirnede deniyeceğim şansımı
eğer olmazsa ege yada akdenize dogru en mantıklı tercihi yapmaya calısacagım...

Yukarı Alt