Bakırköy komisyonu adayları

bu alınacak kişiyide alıyorlar derken bizden üstünmü yani diğer kişiler. mülakata girdiğimiz 5 kişi içerisinde alınan tek bir kişi vardı ve bu kişi ne fizik olarak ne konuşma olarak nede sorulara verilen cvplarla bizden ustun değildi ama alındı. Ebrudanda üstün olduklarını zannetmiyorum diğer kişilerin. Adaletsiz bir komisyon varsa karşında doğuya gitsen ne olur gitmesen ne olur.
*clap*

evet stanyy Edirnede giricez olursa.Bakırkoyu gorduk ben hiç begenmedim komisyonunu,Edirnede bayaga zorluyormus ama
olsun.En azından neden bu işi istysn falan diye soruyomuş ve atıyorum işte içeride bir kavga çıksa naparsın tarzında şeyler..
Bakırkoy bana hiçbir şey sormadı..sen neden Edirne istiyodun Stan??

Ben Ankaralıyım, Kırklarelini yazmıştım. Bakırköy komisyonunu görünce ülkenin batısından soğudum resmen.. :) sözleşmeli alımlarda da trakyayı yazmayı düşünüyordum ama fikrim değişecek gibi. Bakalım puan da çok yüksek değil. Nerede düşük kapama ihtimali olursa orayı yazıcam büyük ihtimal :)

Dertli olunmaz mı hiç.. O kadar masraf edip taa Ankara'dan kalkıp geliyoruz bir umut belki olur diye. Bir hafta güç bela İstanbul'da kalacak yer ayarlıyoruz, mülakat günü sabah 9 da adliyede olup tam 12 saat mülakat zamanının gelmesini bekliyoruz ama komisyon sadece tek soru sorup yüzüne bile bakmadan yolluyor..

Artık torpili falan da geçtim yapan yapıyo zaten tamam onu anladık. Ama tamam eleyecekseniz bile en azından insan muamelesi yaparak eleyin yani. Mülakatlarda komisyon karşısında yüzüne bile bakılmayacak kadar değerimiz yoksa bu ülkede niye yaşıyoruz bunu sorgulamaya bile başlayacak noktaya geldim artık.

evet stanyy Edirnede giricez olursa.Bakırkoyu gorduk ben hiç begenmedim komisyonunu,Edirnede bayaga zorluyormus ama
olsun.En azından neden bu işi istysn falan diye soruyomuş ve atıyorum işte içeride bir kavga çıksa naparsın tarzında şeyler..

Aslen edirneliyim evet:) Doğduğumdan beri istanbuldayım faka tedirnede yaşamak istiyorum istanbuldan nefret ettim diyebilirim. Sadece gezmek için gelmek istiyorum istanbula:) İnşallah olurda hepimiz kurtuluruz.

Aslen edirneliyim evet:) Doğduğumdan beri istanbuldayım faka tedirnede yaşamak istiyorum istanbuldan nefret ettim diyebilirim. Sadece gezmek için gelmek istiyorum istanbula:) İnşallah olurda hepimiz kurtuluruz.
inşallah kardeşim inşallah

cevap aşağıda biryerlerde :)

Adam, yıllarca ülkesinden uzak kaldıktan sonra nihayet yurda dönmüştür. Havaalanından bindiği taksiyle şehre doğru giderken, şoföre sigara almak için tütüncüde durmasını söyler.
"Tütüncüde ne yapacaksınız beyim?" diye sorar taksi şoförü.
Sigara alacaktım...
Sigaraları artık camilerde satıyorlar beyim...
Camide mi? Yahu cami Allah'ın evidir, oraya ibadet etmeye gidilmez mi?
Hayır beyim, ibadet için artık üniversiteye gidiliyor...
Allah Allah! Peki, o zaman eğitim nerede yapılıyor?
Eğitim hapiste yapılıyor beyim...
Hapiste hırsızlar yok mu?
vsvsvsvs...
*clap*

çok haklsın kardeşim...
bir de madem almayacaksın ne diye ibini dibini araştırıp umutlandırıyorsun? benim çalıştığım patronumun adına kadar sordular

cevap aşağıda biryerlerde :)

Adam, yıllarca ülkesinden uzak kaldıktan sonra nihayet yurda dönmüştür. Havaalanından bindiği taksiyle şehre doğru giderken, şoföre sigara almak için tütüncüde durmasını söyler.
"Tütüncüde ne yapacaksınız beyim?" diye sorar taksi şoförü.
Sigara alacaktım...
Sigaraları artık camilerde satıyorlar beyim...
Camide mi? Yahu cami Allah'ın evidir, oraya ibadet etmeye gidilmez mi?
Hayır beyim, ibadet için artık üniversiteye gidiliyor...
Allah Allah! Peki, o zaman eğitim nerede yapılıyor?
Eğitim hapiste yapılıyor beyim...
Hapiste hırsızlar yok mu?
vsvsvsvs...
*clap* süperr

Bende 1 yıldır Edirnedeyim Ailemin yanına geldim.Aynen arkadaşım İst yasanacak gibi değil artık...

Bende 1 yıldır Edirnedeyim Ailemin yanına geldim.Aynen arkadaşım İst yasanacak gibi değil artık...
yaşanır mı yaşanmaz mı ben sıcak bakmaya başlamıştım ama başlamadan geri döneyim bari :D ne de olsa siz yaşadınız oralarda

araban olsa sürekli trafikte kalırsın. otobüsle gitsen ayakta sıkışık sıkışık bayılacak gibi olursun artık özellikle yazın ter kokusundan. heryer kalabalık. sokaklar güvenli değil. belli bir saaten sonra erkek kadın fark etmez bazı semtlerde tek başına dolaşmak oldukça tehlikeli. tinercisi, esrarkeşi, hırsızı bitmez. Edirneyle yan yana getirince edine cennet gibi geliyor bana:)

Yukarı Alt