Bakırköy komisyonu adayları

edirnede yaşayan arkadaşlar ya da edirneyi avcunun içi gibi bilenler:
diyelim ki bana sıra geldi edirnede göreve başladım.(İnşallah)
esıra geldi eşimin ne iş yapacağı konusuna*hmm* ne iş yapabilir oralarda? bana fikir verirseniz sevinirim . çevremde herkes aynı soruyu soruyor ve ben kazanayım da o ne iş yaparsa yapsın demekten bıktım*eek* şimdiden sağolun...

Dedim ya tatlım bir süre sonra , çevre edindiğinizde arastırırsınız.. çiftçilik yapabilir yapanlar var. ister icar usulü işler tarlayı,ister bir başkasının yanında götürü usulü çalışır :) eger özel sektörde çalışmak isterse de yine asgari ücret karşılıgı herhangi bir yerde çalışabilir.
Senin işin bir olsun da Allahın izniyle o da bulur kendine bir iş hiç takma kafana bunu Edirne kucaklayıcıdır :)

eserolcum esının meslegıne baglı bura cok genıs ıs olanaklarına sahıp aslında yanı kafayı kullananlar ıcın ufak bır sermaye ıle kendıne ıs bıle kurabılır son zamanlarda edırne de en cok kazandıran meslek taksıclık mesela bır memurdan daha cok kazandıklarını bılıyorum

tavsiyelerin için sağol canım ama sanırım gerek kalmadı az önce adliyeyi aradım herkes teslim etmiş belgelerini:( erkeklerden daha varmıoş etmeyen... yeni alımı bekliycem senin bana göre şansın biraz daha fazla ama benim hiç yok nerdeyse .... gerisini rabbim biliyor artık

Yukarı Alt