Bakırköy komisyonu adayları

nereyi kazandıysan oraya vereceksin

teşekkürler bugün son mu peki aradım görevli de tram bilmiyo heralde
ben yarın son gün ama sen bugünden hallet

konunun dışında ama bu bakırköy komisyonu çok garip bir komisyon. kazanmak şans işi bence. askerliği yapmak boy pos fizik hiç onemli değil. ayrıca heyacan kekeleme saç sakal karışık git kazanabiliyosun. ne bilim bu komisyon çok garip ya..mulakat süresi 30 sn ve saçma sapan sorular...torpilliler alınıyor. geriye adam kalırsa tombala çekilişi yapıyorlar gibime geldi benim:)

aynen aynen . birde ankaraya bak ne güzel yazmışlar 90 yada 70 neyse. o küsürat puanlarını nerden buldular acaba.

forumu takipteyiz devamlı şu ibrahim34 vardı adam soledi açıkca torpilim var tanıdık savcı bulduk. adam istemeden geyirmiş falan. noldu sonuç kazandı

aynen aynen . birde ankaraya bak ne güzel yazmışlar 90 yada 70 neyse. o küsürat puanlarını nerden buldular acaba.
ceplerinden çıkardılar sanırsam :)

bence ibrahim34 kimsenin yapmadığını yaptı. sağlam torpil buldu ve onu burda paylaştı. ben onu kınamıyorum. kim olsa savcı tanıdığı v.s soylerdi şurda sınavım var diye v.s. sadece o kişi burda paylaştı açıkcası bize ülkemizin nasıl memur aldığını gostermiş oldu. biliyorsunz arkadaşlar torpilsiz zor oluyor bu işler. torpilsiz kazananlar var yok değil ama torpillilere göre çok çok az.

Mavili deniz adlı uyede gelmıyor artık kazandı unuttu bizi
ya onun işleri biraz karışık heme çağıracaklar diye apar topar toplamış kızcaz eşyalarını şu an iki arada bir derede foruma uğruyor ama bu başlığa kimse bişey yazmıyor

ya ona eyvallah ama burda baya ileri gitmişti başka başlık altında nerde bilmiyorum evet torpili buldum girdim nispet yapmanın laemi yok

arkadaşlar biraz önce istanbul ikm eğitim merkezini aradım dedı kı görevli memur bızımde hıcbır bılgımız yok bakanlıktan bılgı gelmedı dedı ama dedı grup grup olacak dedı daha bellı degıl hıcbısey dedı cte nın sıtesını takıp et dedı orda kımın hangı grupta ne zaman eğitime başlayacağı yazacak dedı

Yukarı Alt