2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

debua adına ben cevap vereyim amiiinnn:)

Hemşerim benim adıma cevap verdiğin için teşekkür ederim. Evet amin diyelim. İnşallah en kısa zamanda ilan çıkar. 26 Şubat diyen arkadaş kosovali50 nickli arkadaştı. Bu zamana kadar çıkmazsa sözleşmeli alım kalkmıştır diyordu. Bende Zabıt Katibi ve Mübaşirlik başvuruları bitmeden çıksa çok iyi olur diyorum ama ilanı çıkartmak elimizde değil tabi.

İnşAllah, ''Debua'' kardeşim.

''may246'', dediklerin mutlak surette doğrudur kardeşim. Mantıklı bir haber çünkü. Bu bir nevî şu demek; eğitim merkezlerindeki eğitimin biteceği zaman ile alımların olacağı zaman arasında paralellik olmayabilir. Yani önce olabilir alımlar.

Haydi, Allah'tan hayırlısı...

genel müdür geçen sene oraya yaptığı ziyarette açıklamıştı. hatta forumdada paylaşmıştım haberi.. çok büyük bir yer orası..

bu ilan sözleşmeli olacak olmak zorunda ben eğitim görmekten okumaktan bıktım kardeş oyle yurt koşelerinde surunemem

sözleşmeli olunca 3 hafta eğitim var.ama işe başladıktan uzun bir süre sonra çağırıyorlar.eğitim merkezlerinde şartlar güzel

kardeş ögrencili mulakatı sozleşmelıden daha zormuş şimdi diyeceksınız kı hayda ne saçma oyle değil sozleşmelıde il il bolunup genel bır kadro sayısı çıkıyor ve boylece komısyonlar sıkışmıyor herkes kendinı ifade ediyor ama ogrencılıkte bı komısyona bınlerce aday bu sefer adam bır soru sorup bır dakıkada senı dışarı cıkartıyor ben kendmi nasıl ifade edecem nasıl 4 kere girdiğimi soyleyecem arkadaşım gırdı ögrencılık mulakatına 1 soru sormuslar 30 sn ıcınde gırdım cıktım dıyo kazanamadı tabı

didem

Yeni Üye

alım zaten sozleşmeli olacak 4000...soldan soldan haber verdiler:))işin espirisi tabi ama asla 4000 ogrenci olmaz

herkese selamlar arkadaşlar... bende sizler gibi 4000 tane ikm öğrencisi alınamıyacağı kanısında idim... ve bunun için yeterli eğitim merkezi yok diye düşünüyordum ki... bugün polislik öğretimi gören yiğenimle karşılaştım... iki sene eğitim gördükleri merkezlerinin bir kısmının artık ikm öğrencisi yetiştirecekleri duyumunu aldığını söyledi.... kesinleşmedikçe bu kesin doğrudur diyemem... ama mantıklı geldi bana, sonuçta devlet kurumu ikiside....
ama bu çok güzel bi haber :) hepiniz adına çok sevindim arkadaşlar. ihtiyacı olan herkes girsin.

ha sunuda ileteyim bende gırdım ogrencılık e bızı sıraya dızdıler 10 kışı yanyana herkese aynı soru kısı bası 15 sn:))) ogrencılık bandırma

10 kişiyi içeri alıp aynı soruyu sor hem de 15 saniyede taktak işi bitir peki hangi kritere göre seçiliyor biri doğru cevap verir diğer papağan gibi tekrarlar ve sağlıklı bir seçim olmaz ki.

doğrudur sözleşmeli alım olmayacak olabalir zaten hükümet sözleşmeli statüsünü kaldıracak ama ikm yi sözleşmeli almaları sart değil kadrolu alım yaparlar kadrolu alımda illaki ikm öğrenciliği olacak diye bişey yok.

debua adına ben cevap vereyim amiiinnn:)

Hemşerim benim adıma cevap verdiğin için teşekkür ederim. Evet amin diyelim. İnşallah en kısa zamanda ilan çıkar. 26 Şubat diyen arkadaş kosovali50 nickli arkadaştı. Bu zamana kadar çıkmazsa sözleşmeli alım kalkmıştır diyordu. Bende Zabıt Katibi ve Mübaşirlik başvuruları bitmeden çıksa çok iyi olur diyorum ama ilanı çıkartmak elimizde değil tabi.

dediğim gibi 26 şubat ta cıkmaz ise sözleşmeli kalkmıs demektir.ama mart yada nisanda ikm ilanı cıkacağından eminim kadrolu olarak cıkacaktır ama öğrenci mi bilmiyorum*wait*

ya arkadaşlar katip alınıyo sözleşmeli sağlıkçı vs alınoyoda ikm neden alınmıyo nerden duydunuz eminmisiniz

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt