2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
s.a arkadaşlar yahu bu eğitim merkezleri birbirinden farklı çalısıyor sanırım ben soruyorum adamlar bizim haberimiz olmaz sözleşmeli için diyorlar millet gelmiş koskocaman genel müdüre inanmıyor bende bunu anlamıyorum ya gidip konu hakkında bilgisi olmayan insanlardan medet ummayın arkadaşlar bu ilan çıkar onlarda görür yani çıkmayacak olsa müdür açıklamaz

arkadaşlar, ankara eğitim merkezinde hizmitiçi eğitim kursuna katılıyorum, ümidinizi kırmak gibi olmasın ama BUNDAN BÖYLE SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI YAPILMAYACAĞINI BÜTÜN eğitim merkezi hocaları bas bas bağırıyor. Ancak haziran yada temmuz gibi 3000 ikm öğrencisi alımı olacak. Sözleşmeli ikm alınmayacağını tahmin ettiğimi birkaç konu başlığında söylemiştim. Yine de nasip diyelim fakat benim beklentilerim ve hocaların söylemleri bundan böyle SÖZLEŞMELİ İKM ALINMAYACAĞI yönünde, CTE Genel Müdürlüğünden gelen haberler de bunu doğruluyor. CTE HAZİRAN yada en geç TEMMUZ GİBİ 3000 İKM ÖĞRENCİSİ ALMAYI PLANLIYOR

beyler bende sizler gbi aldğım duyumları konuşuyorum. benimle konuşan öğretim görevlisi 1. ağız oldğu için net konuştum. babamda çankırıda infaz koruma başmeğmuru. sözleşmeli alımı olmayacak diyor. alımlar kadrolu olcak. alımın mayıs ayı oldğnu söleyen istanbul eğitim merkezindeki hocalar. çünkü o zaman boşalıyormu. mayısta alım olcaksa martın sonu nisanın başıda ilan çıkablir.

sözleşmeli alım olsaydı zaten ilan çıkardı arkadaşlar. Mustafa onuk katip alımından sonra olacak dedı zaten mart ayında ilanın çıkması lazım. kayıt kuyut derken mayısı gecer.

bugun cuma rabbım hayırlısını versın hakkında kardes...
amin inşallah hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun

arkadaşlar bu ikm alımlarında bayanlarda 75 puan civarının girme olasılığı nedir sizce? fikirleriniz icin şimdiden teşekkürler....

ASLINDA YORUM YAPMAK İSTEMİYORDUM AMA NEYSE YAPAYIM BARİ ŞİMDİ BAZILARI ÇIKIYOR DİYOR Kİ ARTIK SOZLEŞMELİ YOK ÖGRENCİLİK VAR BİRDE BUNU BİLGİ VERME ŞEKLİNDE DEĞİLDE SANKİ İDDAYA KUPON YATIRIR GİBİ ÇOGU ZAMAN BİZE AKTARIYOR BELKİ DOGRUDUR AMA İŞALLAH DOGRU OLMAZ DİYORUM CTE MUDURU M.ONUK 4000 KİŞİ ALICAZ DEMİŞ ŞİMDİYE KADAR TUM IKM ALIMLARINDA SOZLEŞMELİ IKM SAYISI HEP 4000 CİVARI BU BIR İKİNCİSİ OGRENCİLİKDE ADAM 2 YE BÖLEREK 2000 İ BULAMAYAN KİŞİYİ ZOR YER AYARLADI KALDI Kİ 4000 BENCE BİRAZ ZOR BANA KALIRSA ALIM SÖZLEŞMELİ OLACAK Kİ İŞALLAHDA OYLE OLUR

alım zaten sozleşmeli olacak 4000...soldan soldan haber verdiler:))işin espirisi tabi ama asla 4000 ogrenci olmaz

Aslı vardır galiba. Şu haber denk geldi bir Facebook sayfasında;

‎<<.ZABIT KATİBİ SINAVININ TARİHLERİ DEĞİŞTİRİLDİ..............

UYG.SNV:.............30/03/2013 Cumartesi günü saat: 09:00
SÖZLÜ SNV:.........06/04/2013 Cumartesi günü saat: 09:00>>

Bu tarih değişikleri infaz koruma memuru alımlarını da etkiler mi?

Ben CTE'yi arıyorum. Sözleşmeli alım kalktı mı diye soruyorum. Onlarda bununla ilgili herhangi bir şey yok diyorlar. Eğer 4000 kişi alınacaksa bende sözleşmeli olacağı kanısındayım. Yarısı sözleşmeli yarısı öğrenci olur mu orasını bilmem. Katiplik mülakatı normalde Mart sonunda bitiyordu ama tarih değişti. Şimdi Nisan ayının ilk haftasında bitiyor. Acaba ilan ne zaman çıkacak. Zabıt Katipliğinin mülakatı bitince mi? Bir arkadaş 26 Şubat'ta çıkacak diyordu. Haftaya Salı 26 Şubat. Bakalım 26 Şubat'ta çıkacak mı?

''Debua'' kardeş, inşAllah dediğin gibi olur. Heryerden, herkesten farklı bir haber geliyor. İster istemez moral bozukluğuna sebebiyet veriyor bu da.

Cenab-ı Allah bilir en doğrusunu da, tahminen yapılan yorumlara da kulak tıkayamıyoruz ki be arkadaş. Hepimizin bir beklentisi var.

Hepimizin gönlüne göre versin inşAllah Râb!..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt