2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaslar egitim merkezleri doluymuş şu an denetim serbestlikler ve idare memurları egitim alıyormuş ikm yi kazananların eğitimi bitmiş.Haziran sonunda eğitim merkezleri boşalacakmış Alım 3800 olacakmıs Bakanlık onay vermiş.

kaynak eklesen süper olurdu *yummy*

eğitim merkezlerinin durumu ilk etapda önemli değil bence, şimdi ilan çıksa tüm işlemler bitinceye kadar boşalır zati..

kaynak eğitim merkezinden

''kosovali50'' kardeş, yanlış anlama; seni yalancı çıkarmak istediğimizden değil ama artık kimsenin kimseye itimâdı kalmadı burada.

Aralıktaki ilândan sonra birçok arkadaş ''ocakta çıkacak, şubatta çıkacak, martta çıkacak...'' ve ''kaynak şu, kaynak bu...'' gibisinden cümleler kura kura ta mayıs ayını getirdik ve hâlâ daha ortada bir ilân milân yok!

Yukarıda bir arkadaş da CTE'den birisiyle konuşmuş yine. Bakabilirsin. Mayısın son haftalarında çıkacak, demişler. Hem de kesin gibi. O günlere geldik ama ilân var mı? Yine yok!

Gına geldi artık ona, buna kulak asmaktan. Tamam, sizler de belki duyumlarınızı paylaşıyorsunuz ama ne yazık ki aslı çıkmıyor. Yine de sağ olun.

Allah'tan başkası bilmiyor bu işi, bilemeyecek de! Emin olduğum tek gerçek ve kaynak budur. Ve bu konuda bana hemfikir olan arkadaşlar olacaktır. Sabır ile bekleyeceğiz. Er ya da geç çıkacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun cümlemizin...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

Arkadaşım işte bizim mesleğin cilvesi de budur. Ben başlayalı 3. yılıma giriyorum. Kadroydu asalet tastikdi, maaş iyiletirmeydi hepsi bir anda oldu bitti. Bu kadar şanslı olduğumu bilmezdim. Biz işe girdik gireli dış güvenlikli geldi geliyor, polis gibi olacak bi saygınlığımız olacak şu oalcak bu olacak diye bizzat bakanının ağzından, bizzat cte genel müdürü nün ağzından duyduk canlı canlı hatta yeni yıla girmeden dendi, sonra nisan a kadar dendi ama hala hiç ses yok onu bırakın artık hiç konuşulmuyor.

Aslında her zaman yaptığı gibi yılın ilk aylarında her zaman alıma çıkan bakanlık bu sefer çıkmadı daha doğrusu çok yavaşlattı. Bizim söylediklerimizin abilerimizden duyduklarımızdır, bizim öngörülerimiz yaşayarak edindiğimiz tecrübelerimizdir. Yani kesin birşey yok.

Sabrı etmek lazım. Biliyoruz nasıl bir duyguda olduğunuzu.

Ben 7 yıl başvurumda memur oldu. 7 yıl bi fiil memur olacam diye uğraştım istediğim gibi olmasa da Allah c.c. bunu hayırlı kıldı inşallah.

Webtasarımcıyım, gazete dergi tasarımcılığı biliyorum ama cezaevinde infaz ve koruma memuru olarak görev yapmaktayım.

Hayat nelere gebe önemli olan hakkımızda hayırlısı olanı sabırla ve inançla beklemek..

Lafım meclisden dışarı, bir sitem bir uyarı değil sizi anlama adına yapılmış bir yorumdur..

Sitemizi yalnız bırakmadan paylaşımlarda bulunarak birbirimize karşılıksız sahip çıkalım çünkü bizim bizden başka sahip çıkanı yok maalesef...

saygılarımla..

Arkadaşım işte bizim mesleğin cilvesi de budur. Ben başlayalı 3. yılıma giriyorum. Kadroydu asalet tastikdi, maaş iyiletirmeydi hepsi bir anda oldu bitti. Bu kadar şanslı olduğumu bilmezdim. Biz işe girdik gireli dış güvenlikli geldi geliyor, polis gibi olacak bi saygınlığımız olacak şu oalcak bu olacak diye bizzat bakanının ağzından, bizzat cte genel müdürü nün ağzından duyduk canlı canlı hatta yeni yıla girmeden dendi, sonra nisan a kadar dendi ama hala hiç ses yok onu bırakın artık hiç konuşulmuyor.

Aslında her zaman yaptığı gibi yılın ilk aylarında her zaman alıma çıkan bakanlık bu sefer çıkmadı daha doğrusu çok yavaşlattı. Bizim söylediklerimizin abilerimizden duyduklarımızdır, bizim öngörülerimiz yaşayarak edindiğimiz tecrübelerimizdir. Yani kesin birşey yok.

Sabrı etmek lazım. Biliyoruz nasıl bir duyguda olduğunuzu.

Ben 7 yıl başvurumda memur oldu. 7 yıl bi fiil memur olacam diye uğraştım istediğim gibi olmasa da Allah c.c. bunu hayırlı kıldı inşallah.

Webtasarımcıyım, gazete dergi tasarımcılığı biliyorum ama cezaevinde infaz ve koruma memuru olarak görev yapmaktayım.

Hayat nelere gebe önemli olan hakkımızda hayırlısı olanı sabırla ve inançla beklemek..

Lafım meclisden dışarı, bir sitem bir uyarı değil sizi anlama adına yapılmış bir yorumdur..

Sitemizi yalnız bırakmadan paylaşımlarda bulunarak birbirimize karşılıksız sahip çıkalım çünkü bizim bizden başka sahip çıkanı yok maalesef...

saygılarımla..

''Sabrın sonu selâmettir.'' sözü, sizin yaşadıklarınızda sübut bulmuş ''kardelenkurt'' Bey. Temennileriniz için teşekkürler. İnşallah cümlemizin hakkında hayırlısını nasip eder Cenab-ı Allah.

Selâm ve duâ ile...

Biraz önce cte yi aradım ilan hakkında bilginiz var mi diye sordum aldığım cevap şuanda katiplik aşçılık mülakatları var, ilan hakkında bilgimiz yok oldu.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
yeni ilan çıktı sonunda sabrı selamet eylesin yüce Allah c.c. yeni ilan konusu açıyorum ordan devam edilsin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt