2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Allah yardımcın olsun kardes ınsallah hayırlısı olsun hakkında...

bence ilk once mutsuz kelımesını rumuzdan cıkar :) sonrası gelir...herşey kafada bitiyo tabiiki:)st.enneine dediği doğru

Allah yardımcın olsun kardes ınsallah hayırlısı olsun hakkında...

bence ilk once mutsuz kelımesını rumuzdan cıkar :) sonrası gelir...herşey kafada bitiyo tabiiki:)st.enneine dediği doğru

beni boyle takdir etmelere bi alıstım kı sormayın :) ne yaparsınız huyum işte :) şaka bi tarafa hersey kafada bitiyo gercekten ...

kardeşim evde takır takır yazıyorum ama burda olmuyor ya bu halk eğitim kursu bahane . kadın oturmuş net te giriyor. neyse evde daha çok çalışmam lazım anlaşıldı.

evet evt şu an sahneyi yaşadım sanki. biraz daha yükseldi ama daha da yükselmesi lazım hatta bayağı bi yükselmesi lazım. ikm alımı hakkında bilgiler ne yönde.

26 şubat -6 mart lafı dolandı kesin bilgi değil tabiki... çıksada herkes rahatlasa sonra katiplik mülakatı bitince dendi buda söylenti :) fısıltı gazetesi tam gaz :)

Katiplik mülakatı bitince 4000 kişilik alımın olacağını Cezaevleri genel müdürü'nün söylediğini hatırlıyorum. Duyarlıkapı sitesinde öyle yazıyordu.

hiçbir şeklde sözleşmeli alımı olmayacak. yeni alımlar mayısta ikm öğrencisi şekilde alımlar yapılcak. bir sonrakide kasım ayında. hayrlı günler..

zabıt katip alımından sonra olacağını mustafa onuk açıkladı zaten. İlanda mart başı gibi çıkarsa nisan sonu gibi sınav olur en erken.

Arkadaşlar, Cezâ ve Tevkifevleri Genel Müdürü dolaylı da olsa bir açıklama yapmadı mı?

''Kâtiplik alımları sonrasında 4000 infaz koruma memuru alınacaktır.'' demedi mi?

Adam, alınacak memur sayısına kadar söyledi. Bizler hâlâ daha güvenilir olmayan kaynaklardan haber edinme peşindeyiz. Bence şu an için en güvenilir kaynak olarak, müdür beyi almak en doğrusu olacaktır.

Selâm ve duâ ile...

Cezâ ve Tevkifevleri Genel Müdürü'de yalan söylediyse orasını bilemem ama şu an için en güvenilir kişi o. Onun dışında alım olmayacak diyenleri takmıyorum ben.

arkadaşlar eğitim merkezinde öğretim görevlisinden duyduğum bilgidir. sözleşmeli alım kesnlikle olmayacak. ikm öğrencisi alınacak bu sebeple eğitim merkzlernn boşalması bekleniyor. dış güvenlk yasası çıksn yada çıkmasın bu alım kesnlikle olacak dedi. ilk alımlar mayıs ayında. sayısı 4000 dyen arakdaşlar geçen senenin haberi ile karştrmasın. net birr sayı yok. eğitim merkezlerinin kapasitesi belli sonuçta.

''Candoğar'' kardeş, sen nasıl kafandan atmayıp da edinmiş olduğun bilgileri buradan paylaşıyorsan biz de aynısını yapıyoruz.

''4000'' rakamını sallamadık. Geçen sene ile ilgili bir bilgi değil. Bizzat genel müdürün konuşmasında geçti. Buyur, buradan da bakabilirsin:

http://www.duyarlikapi.com/haber-1639-genel-mudurden-mujdeli-aciklama.html

Kesin konuşmuyoruz, sadece kaynak olarak en güvenilir olan yerlere itibar edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Eğer kâtiplik sonrası hemen bir alım olacaksa genel müdürün dediği gibi, mayısı da bulmaz galiba. Mart ayı içerisinde ya da nisan ayı içerisinde ilân çıkabilir.

Bence kesin konuşulmamalı. ''Malatyalı'' bir arkadaş var, o da çok kesin konuşurdu; ama ne yazık ki dedikleri boş çıktı. Ha o da edindiği bilgileri bizle paylaştı ama kesin konuşmak, büyük konuşmak oluyor. Ve o da ''Büyük lokma ye, büyük lâf konuşma.'' atasözünün haklılığını er ya da geç ortaya çıkarıyor.

Devlet bu! Sağı, solu belli olmaz! Cenab-ı Allah bilir en doğrusunu...

Yazmış yazmış en güzelini sona bırakmışsın kardeş aynen öyle "Cenab-ı Allah bilir en doğrusunu..."

erdem

Yeni Üye
arkadaşlar cezaevi genel müdürü açıklama yaptı katip alımlarından sonra 4000 alım olacak dedi biraz sabır allah yardımcımız olsun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt