2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

arkadasım ben dedim 26 şubat diye ama bakacaz yarın ola hayr ola ben dedim diye kesin cıkacak diye bişey yok ben bakanın oğluda değilim yeğenide sağlam oldunu düşündüğü bir dost söyelemişti 1 ay önce.

aynen su ilan cıksada artık ohhhhhhhh desek yaaa ve sunu diliyorum yüce Rabbimden işallah çok emek verenlerin kazanacagı bır sınav olsun bu sozlu sınav oyle bı gıdem bakan diyenlerın degıl

doğrudur sözleşmeli alım olmayacak olabalir zaten hükümet sözleşmeli statüsünü kaldıracak ama ikm yi sözleşmeli almaları sart değil kadrolu alım yaparlar kadrolu alımda illaki ikm öğrenciliği olacak diye bişey yok.
İllaki alım kadrolu ve öğrencilikten sonra olacak!nede olsa eğitim şart ikm donanımlı olmalı die düşünüyorlar haklılarda.ist. dsmde arkadaşım şuan stajını yapıyor sonra eğitim sonrada işbaşı.Hakkınızda hayırlısı yeni adaylar... :)

arkadasım ben dedim 26 şubat diye ama bakacaz yarın ola hayr ola ben dedim diye kesin cıkacak diye bişey yok ben bakanın oğluda değilim yeğenide sağlam oldunu düşündüğü bir dost söyelemişti 1 ay önce.

Bunu zaten bizde biliyoruz. Ozamanki muhabet kesin çıkacak olarak konuşuluyordu. Haklı çıkman ümidiyle bekliyorum. İlan şuan çıksa bile alım katip alımından sonra olur muhtemelen.

arkadaşlar mübaşirlik evraklarımı yolladım bugün nufüs cüzdanı fotkpsni yollamadım. çünkü istenen evreklarda yazmıordu. acaba bi sorun çıkarmı? acil yardım..

DİKKAT BU BIR YORUMDUR(HAYAL KURMAYIN)
Arkadaşkar ilan nısan ayının ortasında çıkacak mayısda sozlu sınav hazıranın sonu temmuz ortası eğitim başlayacak
DİKKAT BU BIR YORUMDUR(HAYAL KURMAYIN)

arkadaşım nisan 20 de eğitim bitior ama ilk grubun eğitimi bitiyor. sonra stajda olanlar gelecek yani eğitimin bitmesi temmuzda olur. eğitim merkezleri temmuzda boşalıcak demektir bu.unutmayın ki 2 grup şeklin de aldılar 1988 kişiyi. diğer grup şu an stajda.......

Bence en iyimser şekliyle mayıs'da anca ilan çıkar ama hızlı alım olur.Yani 10 gün ilan çıkar bi 10 gün sonra sonuçlar açıklanır 1'er hafta ara ile boy-kilo v.s... olur .Yani seri bir şekilde bitirilir. saygılar.
not: burada yorum yazan arkadaşlar benim gibi bu mesleği yapmayı kararlı arkadaşlar yani 3-5 ay çalışır başka yere atanırız bu arada harçlığımız çıkar diye düşünmüyor...Allah herkese benimle birlite hayırlı bir şekilde nasip etsin...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt