TANIŞMA

ysf42

Yeni Üye
Herkese selamlar, memleket 42, üniversite öğrencisi ve erkek ikm aday adayıyım ;) 74 puanla silifkeye başvuru yapacağım.Silifke düşünen varmı başka

ben ögretmenim atanamayınca şansımı ikmde deneyecem.arkadaşlar editöre yazdım ama cevap vermedi bu alımlarda torpil var diye tutturmuşlar gidiyo.dogrumu bu?çok sıkıcı her yerden bi ss çıkıyor.ben izmirliyim adım derya biri cevap versin lütfen

öncelikle hoşgeldiniz aramıza soruya soruyla karşılık verilmez ama yinede sorayım Sence torpil var mı?
Evet diyorsan sınava girmekten vazgeçecekmisin? bence bunları unut sınavdaki sorulara cevap vermeyide unut formalite sorular bunlar yoksa eyfel kulesinde kaç ton demir olduğunu kaç çelik parça olduğunu Atatürkün köpeğinin adının ne olduğunu veya arjantinin pampalarını amerikanın yumurta tavuklarını voşoların ne yediklerini kim nereden bilebilir ki_?şansını bi dene bakalım ama şunu sor kendine ben bu işi yapabilir miyim yapamaz mıyım ? bu işin artıları ne eksileri ne ? gerçi şu sıralar bunları düşünecek zaman değil ekmek aslanın ağzında değil midesinde artık rahat ol torpili filan bi kenara bırak hakkında hayırlısı olsun inşallah kazanırsın hadi bakalım adaylarımızdan iyi haberler bekliyoruz Silivri ye gelecek arkadaşlar buralarda havalar felaket soğuk haberiniz olsun sıkı giyininde gelin siz bize lazımsınız hayırlı akşamlarınız olsun ;)

ben ögretmenim atanamayınca şansımı ikmde deneyecem.arkadaşlar editöre yazdım ama cevap vermedi bu alımlarda torpil var diye tutturmuşlar gidiyo.dogrumu bu?çok sıkıcı her yerden bi ss çıkıyor.ben izmirliyim adım derya biri cevap versin lütfen[/quote

İzmirliyseniz toplamda 105 bayan alıyorlar İzmirİN ALİAGA ilcesinde görev yaptıgım kampüse.. başvuru yapın.. komisyondada mulakatta belirtirsiniz ögretmen oldugunuzu ve atanamadıgınızı büyük ihtimalle size öncelik tanıyacaklardır. sözleşmeli alım nasıl olsa ögretmen olarak atanırsanız bırakırsınız mesleği

rk

Yeni Üye
merhabalar arkadaşlar adım Raşit. Sivaslıyım.. kamuda bölge müdürü makam şöförü olarak taşeron bir firmada çalışıyorum.. inşallah burdaki ikm adayı arkadaşların hepsi gönlüne göre olan biryere yerleşir...

Derrraaa kardeşin durumu hakkında...

hocam bu ve buna benzer durumlar mülakatta bazen ters tepebiliyor.
örneğin; kendi girdiğim mülakattan bahsediyorum: tanışma faslına ne iş yaptığımı ve mesleğimi sordular. şuan çalışmıyorum fakat grafikerim dedim. sonra malum mülakat sorularını sordular. cevapları verdim. sonrasında aralarında konuştular.biri bana dönüp elinde meslek var neden çalışmıyorsun dedi. ben de iş bulamadım dedim. grafik tasarımcısısın ve iş bulamadın öyle mi? dediler. evet efendim dediysem de ters köşeye yatırdılar. ağzımdan çıkan bir kelime nerelere getirdi konuşmayı.

hatta ve hatta nişanlısı polis memuru olan sınıf arkadaşımı da nişanlısının memur olmasından dolayı elediler.

derya kardeşimizin durumu da buna benzer. ben komisyon olsam. derya kardeş karşımda olsa aklıma gelen ilk şey, nasıl olsa ilerde hazırlanacak ve öğretmen olacak. en iyisi gerçekten bu mesleği sürdürecek olan alınsın diye düşünürüm. Empati kurarsak soru işaretleri bir bir çözülür arkadaşlar. siz komisyon olun ve objektif olarak kendini karşınıza alın.

bende ercan gibi düşünüyorum.ters tepebilir ama egitim sistemindeki bozuklugu şuan herkes biliyor artık.eminim komisyondakilerde biliyodur.atama falan hayal branşlarda ögretmen olmayı geçtik bari bi işimiz olsun derdindeyiz hepimiz

awur

Yeni Üye
selam arkadaşlar, adım serkan antalyada yaşıorum zonguldaklıyım. puan 74 küsür bugün itibariyle antalya ya başvurumu yaptım herkese hayrlı olsun

bende ç.kale den mesut bu site çok hoşuma gitti buradaki arkadaslar bana samimi geldi birbirimize yardımcı oluruz inş.

Yukarı Alt