TANIŞMA

siz varsınız. adınızı ve başvuru yaptığınız ili puanınızı başvuru yapan üyelerimize yazarsanız. takip etmemiz kolaylaşır

pazuzu42

Yeni Üye
Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım ismim mehmet konyalıyım konyada görev yapıyorum İ.K.M yim güzel paylaşımlar dileğiyle ;)

grafiker

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben ümit... herkesin hakkında hayırlısı olmasını diliyorum... Bu arada benden başka Tokat'a başvuran var mı?

Selamun aleyküm ben de istanbul'dan selçuk, yozgatlıyım. Hem silivri sözleşmeli hem silivri öğrencilik haber bekliyoz . Puan 75,314 , açıklasalar da şu çile bıtse. Bugün mecbur açıklarlar di mi? :(

kadirr

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar afyon'dan kadir.Afyon öğrencilikte sıralamaya girdim.Bu forumu ocak ayından beri hergün takip ettim.Eğer sıralamaya girersem ben de üye olucam demiştim ve oldum.Gerçekten emeği geçen herkesin emeğine sağlık çok güzel bir forum oluşturmuşsunuz.Bütün arkadaşlara sadece mülakatlarda değil bütün hayatları boyunca başarı ve mutluluklar dilerim.

burcum

Yeni Üye
Merhaba ben de muğladan burcu 82,377 ile sıralamadayım inş. aranıza katılmak nasip olur.

slm arkadaşlar bende Denizliden Kazım . Antalyada Listedeyim 78,043 puanım. Herkese Şimdiden Bol Şanslar :)))

ezel06

Yeni Üye
selamunaleyküm arkadaşlar,ben muğla'dan ezel.herkese başarılar
infaz ve koruma memuru aday adayı

Yukarı Alt