TANIŞMA

:)anlayacağını biliyordum:)Hmm erkenden kalk git çok geç kalma sistemde sorun olur falan.Allah korusun.

ebrar

Yeni Üye
yok kayıt bürosundan yaptırcam büş ben bilgisayardan uğraşmicam sonra yanlış felan olur neme lazım evhamlıyıdır bu konularda azıcık...

ebrar

Yeni Üye
benim nişanlım (rıdvan) hoşbulduk diyememişti çünkü çarşı iznindeyken üye oldu foruma kışlaya gitmesi gerekiyordu son dakikalarıydı başkada foruma giremedi hiç ben onun adınada hoşbulduk diyeyim burdan... :) :) :)

ikm59

Yeni Üye
merhabalar arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.çok güzel bir site olmuş.sitenin hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

bende uygar kardeşler site güzel aklımıza takılanları rahatlıkla tartışıp fikir alabileceğimiz bir site olmuş ellerine yüreğinize sağlık
bende ağrının patnos ilçesinde yaşıyorum eşim dolyısıyla şarktayız geçen sene ağrı ikm alımlarında mülhakatta elendim hakkımızda hayırlısı böyleymiş bu sene de alım var belki yine şansımı denerim kafam çok karışık belki ağrı belki izmir belki istanbul puanım 80 küsür bakalım herkesin gönlüne göre versin yüce rabbim

Yukarı Alt