TANIŞMA

SAYFAMIZA YENİ ÜYE OLAN ARKDAŞLARIMIZ BU KONU BAŞLIG ALTINDA KENDİLERİNİ TANITIRLARSA SEVİNİRİZ DUYARLILIGINZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...

ebrar

Yeni Üye
bende kendimi tanıtayım öyleyse ben ebrar yalovadan ikm aday adayı ,aöf edebiyat okuyan ama okuduğu bölümü beğenmediği için tekrar ygs ye girecek olan,aynı zamanda hayatının en büyük hatasını yaparak hiç alınmayan bi bölümü okuyup mezun olan,işsizlikten bunalmış,birazcık asabi,ama bi okadar çocuksu,olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol felsefesine bağlı bu felsefeye uyuyormuş gibi görünen sahtekarlardan nefret eden,annesinin biricik kızı,forumda üye olan rıdvanın cadoloz nişanlısı,çikolata gördüğü zaman neye kızdığını unutan,abur cubur yerken dünyayla ilişkileri kesilen aynı zamanda bir karadeniz uşağu... herkese selamlar...

vay beee bi nişanlımın kendini tanıttığı tek cümlelik kısa özgeçmişe bak bide benim yazdığıma... :) :) :)

ebrar

Yeni Üye
bu arada daha önceden yazmıştım ama gene belirteyim 74,6... silivri tercih edicem hakkımızda hayırlısı olsun...

yağız kardeş sen bu zoltar salağıyla ne tartışıp durursun kii..boşver cvp bile vermene gerek yok..kendini bilmez ukalanın teki o...yorma kendini boşuna yaaa

onur orda başka bir mesaj vardı ama ebrar anlamıştır çünkü bunu anca bayanlar anlar:)anladın dimi kız:)

Yukarı Alt