TANIŞMA

ezel06

Yeni Üye
bu forumda emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.allah razı olsun sizlerden

merhaba arkadas yenı katıldım bende aranıza;) ins herkes emegının karsılıgını alır ve hepbırlıktee haykırırız yıne buradan:) benim bi sorum olacak 13unde antalyada gırecem mulakata takım elbise giymemiz sartmı? yada soyle dıyım gıymesek hos karsılanır mıyız goze batar mı? spor bı sekılde tabıkı gıdılmez ama dedıgım hemen hemen o agırlıkta sık bı elbıse nasıl olurB)

ezel06

Yeni Üye
takım elbise şart değil ama takım elbise giymen senin bu işe göstermiş olduğun ciddiyetin ve komisyona olan saygının gereğidir.

Ferhat

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben kahramanmaraştan ferhat. Kahramanmaraşta mülakata girecek ikm adayı var mı?

sarraf

Yeni Üye
sa arkadaslar yenı üye oldum sıte gercekten güzel olmus. Yapanların elıne koluna sağlık ... Allah bekleyen herkesın hakkından hayırlısını versın...hayırlısıyla olur ınsallah...

Slm arkadaşlar. Afyondan Halil ben, aday İKM' yim böylesine güzel bi yapılanmayla tanıştığım için mutlu oldum emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, herkesin emeğine ve yüreğine sağlık. Gerçekten çok güzel bir çalışma. site harika belirtmeden geçemicem.. ;)

serkal

Yeni Üye
Balıkesir Kepsut l tipi kapalı ceza infaz kurumu bakalım güvenlik soruşturması ne olacak çok merak ediyorum

s.a arkadaşlar bende yenı uye oldum siteye ancak qayet faydalı olduqunu düşünüyorum:)ben de antalya elmalıda İKM yi kazandım belqelerimi hazırlıyorum.inş muvaffak oluruz artık hayırlısı yaşımızda qenç ama alışıcaz artık:)

sibel

Yeni Üye
:|merhaba arkadaşlar site çok güzel çok yardımcı oldu mülakata çalışma döneminde ankaradan girdim mülakata ben ama sonuçlar açıklanmadı daha yüreğim ağzımda bekliyorum:|

inş kazanıp sende aramıza katılırsın sibel:) bizimkiler mülakat sonrası hemen açıklandı:) allaha çok şükür kazanmısım:)

Yukarı Alt