Bandırma ikm öğrencileri

O halde 16 Temmuz kesin, şimdi şöyle küçük bir sorunumuz daha kalıyor; kayıt yaptırıp kendi şehrimize dönüp eğitim başladıktan sonra tekrar mı gideceğiz eğitim merkezinin olduğu şehre? Yani git-gel yapmadan sıyrılaz mıyız bu işten?

ark ben daha önce de belirtmiştim istanbul eğitim merkezi sadece 175 kişi alacakmış bandırmayı kazanan aday sayısı 370+15 yani nasıl olacak herkes istanbulda ben anlamıyorum bu imkansız..istanbuldaki öğrenci kayıtları ile ilgilenen memur dedi zaten herkesi buraya alamayız diğer eğitim okullarına düşebilirsiniz diye..

internet sitesinde yayınlanır öyle gidersiniz. zaten 1 gün sınırı yok haftaiçi boyunca olur. yazıyı yayınlamadılar

cte genel müdürlüğü, eğitim merkezlerinin siteleri bu sitelerin linkleri sitemizde profilimizin olduğu yerin en alt kısmında var

haysu

Yeni Üye
Arkadaşlar benim bi sorum var bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim benim kolumda görünen bi yerde K.Atatürk imzası dövmesi var bu eğitimde ve çalışma hayatımda sıkıntı yaratırmı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

haklısın ama ben aradım geçen hafta içi istanbul eğitim merkezini biz de sizin gibi ilanın çıkmasını bekliyoruz dediler eğitim 30 temmuzda başlayacak dedi.ve birde istanbulda sadece 175 kişi eğitim alacak dedi hepsi bu....şimdi arasak yine aynı şeyleri söyleyecekler

ben simdi bandırma adliyesini aradım evraklarınızı bakanlık a gönderdik bizde sizin gibi haber beklıyoruz bıze ne zaman geri dönüş yaparlarsa bizde siteden yayınlıcaz kesin bi tarih yok dediler.

Yukarı Alt