Bandırma ikm öğrencileri

yedek 4 alındı sıra bende şuan 1 kişi vazgeçse alınsa beni almaları lazım kpss atanan arkadaş vardır inşallah...

madada sen kesin çağrılırsın illaki vardır atanan puanı yüksek bir dünya adam var 5 ay eğitim alıp sınavla ikm olacaklarına, şart sız şurtsuz memur olup atanırlar, sen bavulunu topla şimdiden.

narkoz,

çok güzel konuşuyorsun inşallah senin dediğin gibi olur ama ben aradım komisyonu en son geçtiğimiz perşembe günü en son 4.cü yedeği aldık dedi bana bende sordum nasıl yani dedim bana cevap olarak 4 kişide sorun çıktı dedi.ama şimdi atanan olup hakkında feragat eden olursa şayet sıra gelir diye ümid ediyorum peki şimdi asıl sorun şu bu hakkından feragat edecekte adam evraklar bakanlığa gitmiş ama?nasıl olacak? bilenler?

emre16

Yeni Üye

emre kardeşim 30 temmuz tamam inş başlarız peki ya bu eğitim nasıl olcak 5 ay ?
190 tl bir maaş vereceklermiş sorun değil yeter çok şükür ama son 2-2,5 ay bandırma cezaevinde staj gibi bir eğitim olacak nerde kalcaz o parayla nasıl geçinecez varmı bir bilgin??[/
eğitimden sonra büte kalmılyanlar 2 hafta tatilden sonra;40 gün staj görecekler.kalacak yer bulmanıza yardımcı oluyorlar.aksi taktirde kendi imkanlarınızla kalcak yer bulucaksınız,zaten stajdan sonra mecbur kendi evinize çıkacaksınız.ona göre kendinizi hazırlayın.

bir bilgim yok ama büyük ihtimal gitmiştir.madem ki 30 temmuzda başlayacağız ki öyle söyleniyor bence gitmiştir

peki bu evraklar gittiyse bu atananlar nasıl vazgeçecek haklarından bakanlığa gitiiyse vazgeçemez artık dönüşü yoktur diye biliyorum..

hadi bakalım arkadaşlar 30 temmuzda başlıyoruz .aradık sorduk öyle dediler.hayırlı uğurlu olsun:)

ben aradım bandırmayı bana dediler bakanlığa gönderdik dosyalarınızı haber bekliyoruz siz internet sitemizi takip edin dediler...

cte istanbul eğitim merkezini arayıp sorduk arkadaşlar.sonuçta eğitimi onlar vereceği için planlama orada yapılıyor.isteyen arayıp bilgi alabilir.

ark lar bende istanbulu aradım 30 temmuz da başlıyormuş eğitim ama diğer okullarada düşme şansımız yüksek çünkü istanbuldaki eğitim merkezinin kapasitesi 175 kişilikmiş.bilgi veren memur diğer eğitim merkezleride 30 temmuzda başlar büyük ihtimal dedi ama bize sadece 175 kişinin ismi gelecek dedi.isimlerde bakanlıktan henüz gelmemiş..

k.maraş eğitim okulunun kapasitesi ise şu an dolu dediler öğrenci almayacaklarmış şu anda idare memuru eğitimi varmış...ve o da kasım da bitecekmiş kasıma kadar doluyuz dediler:D

Yukarı Alt