Bandırma ikm öğrencileri

bence yedeklerin hali 30 temmuzdan sonra belli olur gelen gelmeyen ortaya çıkar. yedeklerde 1 hafta gecikmeyle eğitime katılır

bu bekleyiş artık fazla sıkmaya başladı. yok mu arkadaşlar hala bir kesin haber bilgi falan paylaşın lütfen...

temmuz sonu yada ağustos 1 de başlancak arkadaşlar kesin ve son gelişme...bakanlığı arayabilirsiniz aynı bilgileri kendi kulağınızla duyabilirsiniz

kardes öğrencilik başladıktan sonra sen ümidini kes.başladıktan sonra ne olursa olsun yedek alınmıyor.başlayana kadar şansın var.

Slm arkadaşlar öncelikle kazanan herkesi tebrik ederim...Hayırlı uğurlu olur inşallah..30 un da mı başlıycakmış eğitim?

herkes 30 diyor ama kesin bir şey yok. Komisyonlar da bir bilgi vermiyor. ne olacak böyle bilmiyorum. bıktım usandım beklemekten

Arkadaşlar 30 Temmuz kesin tarih bu birincisi, 16-23 Temmuz kayıt tarihi bu ikincisi, Kayıt için 15.000 TL lik senet imzalıyorsunuz 2 kefil ile yalnız kefiilerin akraba dereceliği ile ilgili bir bilgim yok nüfus cüzdanı ve resim bulundurn yanınızda bu üçüncüsü, yatılı eğitim 2,5 ay kadar sürüyor her türlü masraf onlara ait artı küçük bir harçlık söz konusu (küçükte sayılmaz pomem 50 TL veriyordu düşünün)tabi bir valiz hazırlayın kendinize kişisel eşyalarınız ve günlük spor kıyafetler bulundurun derim buda dördüncüsü...Yanlışım varsa 1.dönem arkadaşlarım düzeltsin, selamlar

Arkadaşlar... Bu yazılanlar face deki bir arkadaşın yazdıklarıdır. Ne derece doğru ben bilmiyorum. Eğer doğruysa onaylayın lütfen... Onaylayın ki hepimiz rahat bir nefes alalım.

1. dönem öğrencilerinden bu bilgiyi bizde aldık. eğer eğitim merkezinin olduğu şehirde değilseniz bu senet olayını noterde halledebilirsiniz. 1. dönemdeki kişiler hep böyle yaptı. akraba, anne baba kefil olabilir bir şartı yok. sadece kayıta giderken kefillerin nüfus cüzdanı fotokopisini götürün.

S:2) Bir eğitim programına katılmak üzere Eğitim Merkezinize geleceğim. Bavulumda nelerin olması gerekir?

C:2) Öncelikli olarak, daha önce herhangi bir eğitim programına katılmadı iseniz, biliniz ki; Eğitim Merkezimiz, Sizler için iaşe ve yatılı kalma imkânı sağlamaktadır. Odalarımızda sıcak su ve banyo imkanı da bulunmaktadır. Herkesin şahsi ihtiyaçları farklıdır ama aşağıdaki liste, sizler için faydalı olabilir.

Bir Çift Terlik
Bir büyük, bir küçük havlu
Erkekler için, traş takımı
Elbiseleriniz için fazladan 3-4 adet elbise askısı
Sıcak içecekleriniz için bir adet kupa
Eğitimin içeriğine göre mecburen veya serbest zamanlarınızı spor yaparak değerlendirmek için; spor ayakkabısı ve eşofman takımı

ayrıca laptop serbest götürebilirsiniz. mevsim geçişi döneminde eğitime başlayacağınız için ona göre kıyafetlerinizi yanınızda alın derim. erkekler zaten kişisel traş takımlarını alacaktır yanlarına. çamaşır yıkama işini dert etmeyin kurumun tüm imkanlarından yararlanacaksınız çamaşır, ütü vs.

belli bir süre takım elbiseli olucaksınız kıyafetleriniz gelesiye kadar. takım elbise veyahut kumaş pantolon gömlek ceket kesinlikle yanınızda olsun... resmi kıyafetlerinizin yanı sıra eşofman takımı vs bunlarda verilcek ama ilk etapta değil. beden ölçülerinizi bir kağıda not edin kayıt esnasında bunlarıda bildireceksiniz ayakkabı numarası dahil. bir terzi olucak zaten bazı ölçüler alıcak sizden. başka sorularınız varsa cevaplayabilirim..

Sevgili Admin cevabın için teşekkür ederim. Ama ben ve diğer arkadaşlar genellikle tarihlere dikkat ediyoruz. Bu belirtilen tarihler kesin mi ? yani eğitim ne zaman kayıt ne zaman teslim ettiğimiz evraklar içinde eksik var mı bunu nasıl nereden öğrenecez bu gibi sorular yani

tarihleri bizde ankara eğitim merkezindeki arkadaşlardan öğrendik. ayrıca cte sitesinde ve eğitim merkezleri sitelerindede yayınlıcaklardır. teslim ettiğiniz evraklarda sorun olsaydı dönüş yaparlardı

kardes öğrencilik başladıktan sonra sen ümidini kes.başladıktan sonra ne olursa olsun yedek alınmıyor.başlayana kadar şansın var.

bunu biliyoruz kardeşim ve farkındayız da bekliyoruz 25 temmuza kadar beklerim zaten en fazla..Bu ülkede olmaktan nefret ediyorum zaten artık.Asıl liste 75-77 puan dolu yedekler 85+ puan adaletçiler böyle yaparsa ama neyse bir umut bekliyoruz..belki ararlar diye

ark lar tamam 16-23 tarihleri arasında kayıtlar var ama bugun cuma int sitelerinde bildirmeleri gerekli değilmiydi.pazartesi ayın 16 sı zaten.

Arkadaşın da dediği gibi madem 16'sında başlayacak bu kayıtlar, o halde en geç bugünden ilan etmeleri gerekmez miydi, bence bu bilgiler kesin değil, kulaktan dolma şeyler gibi, öyle zannediyorum. Umarım yanılan ben olurum, hiç bu kadar istememiştim yanılmayı, Herkese Saygılar...

CTE 'yi bizzat arayarak aldım bilgileri, açıklama ise CTE 'nin resmi sayfasında 16 Temmuz ya da takibinde açıklanacak dediler, kesin bilgidir.16 Temmuz'u bekleyeceğiz, selamlar.

Yukarı Alt