Bandırma ikm öğrencileri

Ya aranmadık yer kalmadı. bakanlık aransa ne olacak ki onların da bir bilgi verebileceğini zannetmiyorum ben ama bu beklemekte canımı çok sıkmaya başladı. bir çapanoğlu çıkar diye korkuyorum ama hadi hayırlısı...

hepimiz sabırsızlanıyoruz ama eninde sonunda açıklanacak.isterse son hafta açıklansın bizim için fark etmez.bugün açıklansada 30 una kadar beklicez zaten.bizimki sadece merak bence...

arkadaşlar sabredin biraz.zaten günler biz istemesekde geçiyor :D 12 haziranda mulakaty sonuçları açıklanmıstı bir ayı gecti.surda 3 gün kalmıs o da çabuk gecer.sabır

arkadaslar ama bu hafta acıklanması lazım yoksa bence kursa başlamamız gecıkebılır cunku bu ayın sonunda baslayacagımıza dair net bı bılgı yok herkes duydugu kadarını soyluyo bu ne zaman kadar böyle devam etcek merak edıyorum yani 15gun oldu evrakları teslım edelı ama hala hıc bır resmı bılgıye ulasamadık

Bize geçmişte bu kesin tarihleri verenler nerede ? Hani 16-23 temmuz kayıt tarihiydi. Ben 30 temmuz tarihine de inanmıyorum. ve bir yetkiliden duymadığımı da inanmayacağım...

bencede çok haklısın 15gün sonra kurs baslıcak güya ama ne bı kayıt yaptırdık ne bı acıklama var madem işler bu kadar hızlı ılerlıyoduda bu zamana kadar nıye haber vermedınız..

2 ay sonrası var mı arkadaşım. Boş boş bekliyoruz burada beş parasız. 2 ay sürecekse bile bilelim ki kendimizi ona göre ayarlayalım değil mi yani... Bu can sıkıntısından başka bir şey değil bence.

arkadaşlar şimdi aradım 30 unda kesin başlayacaksınız dior,üstüne basa basa sordum kesinmi die kesin dedi.peki ilan verilmedi sitede dedim takip edin 22 sine kadar yayınlanır dior,bilginize :(

Yukarı Alt