Bandırma ikm öğrencileri

genelde uyum için gezi falan yapıyorlar... etkinlikleri oluyor.. istanbul eğitim merkezi çanakkale gezisi düzenlemişti. istanbulda tarihi mekanları gezdirmişti. istanbul eğitim merkezi sayfasında görebilirsiniz.

Yönetmelikte soru adedi ve soru şekli(klasik,tesk-karışık) öğretim görevlisinin inisiyatifine bırakılmış. Bizde yönetmelikteki gibi öğretim görevlisi belirliyordu.

arkadaşlar sımdı istanbul egitim merkezini aradım pazar aksaına temızlık yetışmeyebılır sıkıntı yasamayın pazartesı günü sabah gelin dıyolar bılgınıze... hayırlı cumalar.

emekli sandığı olcak. sağlık sigortaları başlıcak. görev başlayınca primleri yatmaya başlıcak.. 4A şeklinde çıkması lazım

Şuan için geçici kayıt yapıyorlar.Bana kalırsa pazartesi sabah 9.00 da yoklama olacakmış ve peşinden kesin kayıtlar olacakmış.Pazartesi başlar heralde.

sevındım kardes ya senın ıcın dua etmıstım cunku gercekten sende cok ıstıyodun bu işi neyse artık pazartesı tanısırız kısmetse

tmgn

Yeni Üye
madada256 kardeşim hayırlı olsun ,nasipte varmış .senin adına çok sevindim.kendi işim kadar inan .Allah utandırmasın.

Yukarı Alt