Bandırma ikm öğrencileri

Teşekkürler arkadaşlar gerçekten çok sağ olun nasipte varmış..

emre tanışırız tabi ki nereden geleceksin?Ben pazarı pazartesiye bağlayan gece 1 de yola çıkıyorum.Sabah 7 de oradayım nasipse.

madada sana demiştim değilmi panik yapma seni %100 çağırırlar diye :) hatta senin arkadan 5 6 kişiye daha sıra gelmiştir, şimdiden hayırlı olsun, meslek hayatınızda başarılar.

Haklısın kardeşim gerçekten kolay olmadı.Takip ve uğraş sonucu buraya kadar geldik son 1 haftada gelişti en önemli kıstasta nasip olması.

Şuan sıra gelen yok en son bende kaldı.Kayıttan sonra bu pazartesi yoklamadan sonra gelmeyenlerin yerine çağıracaklardır.Daha kpss ile atanan vardır.

Ama buradan bir duyuru yapmak istiyorum: Eğer kpss ile atanan varsa ve bunu bulunduğu adliyeden bandırma adliyesine nufus cüzdanı forokopisi ve feragat dilekçesi ile ibraz etmeyenlerin ve kazanmış olduğu infaz koruma öğrenciliğine kayıt yaptırmayanların hem kpss ile atandığı kadro hemde infaz koruma öğrenciliği hakkıda yanacak haberi olsun.Bir yeri tercih edip diğer yere dilekçe vermek zorunda.Aman ben kayda gitmem olur biter diyorsa yanılıyor bana söylenen bu varsa bu durumda kişi acele etsin şakaya gelmez.

arkadaşlar bi güncelleyebilirmiyiz ya pazartesı günü valizimizde neler getirelim? bılgısayar ve fotograf makınesı serbest tamam onu anladıkta baska neler goturmemız bızım acımızdan faydalı olur lutfen herkes ne bılıyosa yazsın

Benim merak ettiğim şey acaba eğitim boyunca bu sağlık sigortasından sadece biz mi faydalanacağız yoksa eş ve çocuklarımızda yararlanabilecek mi ?

eş ve çocuklarınızda yararlanabilir..

alex kardeş takım elbise götürün açılış olucak. üniformalarınız gelesiye kadar o şekilde idare ediceksiniz.

Bu sıcakta takım elbise giyileceğini zannetmiyorum. Zaten kamu kurumlarında da yaz kıyafeti uygulaması devam etmekte. Üstelik bize de böyle bir şey söylemediler. Bence takım elbise ağır olur.

kardeş yoktur öyle bir şey bence çünkü daha sadece öğrenciyiz. ondan evvel daha eğitim bile başlamadı. Primler işbaşı yapınca emekli sandığından faydalanmaya ancak başlayacaz

Yukarı Alt