Bandırma ikm öğrencileri

yok yanında götürceksen kefilleri noterlik işin olmaz... kefillerin yanlarında nüfus cüzdanı olsun. başka birşey gerekli değil fotoğraflar dışında

arkadaşlar bende dün istnbula kayıt yaptırdım. ordaki 1.dönem ögrencılerıyle bayaga bı oturup sohbet ettik kaynastık hepsi hocalardan egıtyım merkezınden cok memnun odalar 2ksıılık ve odalarda klıma buzdolabı duş tv mevcud:D kayıttada cok ılgılenıyolar saolsunlar bende istnbuuldan kefıl buldum onları goturdum form doldurduk ımza attık başka bısey yok. ayrıcada stajı herkes görev yapacagı ceza evınde gorcekmıs.. bıze öyle söylediler

Maraş eğitim merkezinde staj yapmak istedikleri cezaevlerini yazdırmıslar arkadaslara zaten bandirma cezaevinde 385 stajer napacak biraz fazla olur yani hem kalacak yer sorunuda var herkes ikamet ettiği yerde stajını yapacak kesin olan bu..

bu durum sadece bandırma öğrencileri için geçerli. çünkü bandırma cezaevinin yapımı devam etmekte. ankarada böyle bir durum yok şuan

Arkadaşlar herkese 2 aylık staj yerini soruyorlar. Eğer herkes bulunduğu ili veya yakın çevresini yazarsa staj sorun olmaz. çünkü büyük ihtimalle istenilen yere stajer olarak veriliyor.

ankara için geçerli değil bu durum. maraş eğitim merkezi sormuş sadece şuan. erzurumdakilerdende böyle bir haber gelmedi

Aslında bize hem sordular hem de bununla alakalı form doldurduk yani staj yapmak istediğimiz yeri forma yazıp imzalattılar. demek ki bu staj yeri ve zamanı kesin olarak belli.

Maraş 2. eğitim arkadaşlar biz 1. eğitimler olarak sizlere özellikle ben bir Maraşlı olarak sizlere elimizden gelen kolaylığı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sonuçta uzun bir müddet hep beraber olacağız. Merak ettiklerinizi her zaman sorabilirsiniz...

ark lar dün kayıt oldum kahramanmaraş eğitim merkezine.kayıt sırasında sağolsunlar çok iyi davrandılar rahat olun artık kazandınız eğitim kolay geçer vb şeyler söylediler.13 ders varmış.5. hafta ve 10.hafta sonunda sınavlar varmış.toplam 3 aya yakın kalacagız haftasonu evci çıkabilirsiniz dediler.
staja gelince ise staj büyük ihtimal kendi istediğimiz yerde oluyormuş ama tam kesin değil dediler.
okulun yeri harika yüksek bir yerde asla sıcak olmaz
şehre uzak ama olsun :)
benimle başlayacak herkese ve tüm infaz koruma memuru adaylarına başarılar...

arkadaşlar ben yarın maraşta kayıt yatıracağım benim kefiller öğrenci bir sorun olurmu yani vergi numaraları felan yok

Slm arkadaşlar bende bugün kayıt yaptıranlardanım..Daha önceden forumdaki arkadaşlarında bahsetmiş olduğu gibi odalar 2 kişilik tv,klima,buzdolabı mevcutmuş.Yalnız duyuru da yazılmayan bir şey var: ''KEFİLLERİNDE NÜFÜS CÜZDANI FOTOKOPİSİNİ İSTİYORLAR KAYIT ESNASINDA.''Duyuruda öyle bir şeyden bahsetmedikleri için doğal olarak getiremedim faks yoluyla halledicem.Bu arada MÜJDE; yeni kıyafetleri gördüm, 1.Dönemlere yetişemediği için onlar giyememişler okulda. Bize nasip oldu biz yeni kıyafetleri giyicekmişiz. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, okulda görüşmek dileğiyle...

arkadaşlar istnbula kayıt yaptıracak arkadaslardan bi ricam olcak, ben kayıt yaptırırken sormayı unuttum. aceba oruc tutanlar için sahurda ve iftarda yemek cıkıyormuymus bunu bi sorarlarsa gidince cok sevınırım.. sımdıden tesekkurler Allah razı olsun

Yukarı Alt