Bandırma ikm öğrencileri

Arkadaşlar ben az önce maraş kaydımı yaptırdım. Sadece hafta sonu evci çıkabiliyoruz. hafta içi yatılı kalmak şart. sadece idare öğrencileri evlerine gidebiliyor. 3 ay eğitim görüyoruz. son iki ay isteğe göre her hangi bir ceza infaz kurumunda staj yapacaz. hayırlı olsun herkese

Hayır. Bana verilen formda staj yapmak istediğimiz cezaevlerini kendimiz seçerek forma yazıyoruz. ama son sözü yine eğitim merkezi yönetimi söylüyor tabi. siz forma istediğiniz yerleri yazın.

ankara, bandırma, istanbul diye birşey yok istenilen yerde eğer boş kontenjan var ise orada staj yapılabiliyor. Mesela istanbul da eğitim gören bir hakkarili isterse 2 aylık stajını hakkaride yapabilir. tabi şartları uygunsa. bu kolaylık sağlanıyor.

maraşa kayıt yaptıracak arkadaşlar boşlukları nasıl dolduruyorsunuz bir de anne veya baba kefil olabilir mi birde eğitim yerine 5 ay mı yok sa 3 aymı yazdınız işimi noterde yapacağımda bir eksik olmasın

haysu

Yeni Üye
Biz şimdi 5 aylık bu eğitimin tamamını eğitim merkezindemi göreceğiz yoksa 3 ay eğitim görüp 2 ay staj yapıcağımız yeremi gideceğiz ?

Slm arkadaşlar ya bu staj olayı hakikaten nasıl olacak aklım ermedi gitti..Kendi şehirnde olabiliyorsa güzel..Ama görev yapıcağın yerde olacaksa nerde kalıcaksın 200 tl öğrenci harçılığı nasıl yeticek, işin içinden çıkabilmiş değilim...

maraşlı bende yarın kayıt yaptırmayı düşünüyorum uzun sürüyormu işlemler ve ne geitrmemiz gerekiyor istedikleri neler 2 adet foto nufus cuzdanı ve 2 kefil bunun dısında varmı birşey.ve kefilleri ben yanımda getircem 2 akraba noterelik birşey çıkarmazlar değil mi?

Yukarı Alt