ANKARA İKM

Sincan komisyonu-Ayaş-Güdül Erkek İKM
Az önce komisyonla görüştüm. Bir iki güne sözleşme imzalamaya çağıracağız dedi. Hayırlı olsun arkadaşlar...

arkadaşlar ben şimdilik personel bürosundayım geldiğiniz zaman elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım hiç çekinmeyin

Feragat eti ne demekmiş? Merkezi yerleştirmede mi yerleşti acaba? O zaman evrakları göndermişler ise komisyon neden gizliyor geldiğini anlayamadım. Bu gün bakanlık muhabereyi ya da komisyonu arayalım da öğrenelim ne zaman çağıracaklarını.

feragat etmek çekilmek bırakmak anlamında. merkezi yerleşmede yerleşmiştir büyük ihtimal.

Biraz anlatır mısın nasıl geçiyor günler? Gün içerisinde neler yapılıyor? Daha mahküm gelecek demiştin. Sanırım şu an 200'e yakın mahküm var? Cezaevinin kapasitesi kaç acaba?

bi arkadaşla görüştüm ona da aynısını söylemiş komisyon.yarın ya da öbür gün arıycaklar o zaman inşallah..

idari bölümde günler rahat geçiyo ama diğer tarafı bilmiyorum tabi. sürekli mahkum gelip gidiyo 100ün üstünde ama tam sayıyı bilmiuorum. kapasitesi 450 kişi ffalanmış daha zamanla gelecek mahkum ben personeldeyim mahkumlarla ilgilenen bölüm infaz olduğu için net bilgiyede sahip değlim

Arkadaşlar az önce aradılar. Yarın sözleşme imzalamaya çağırdılar. Sonunda beklediğimiz gün geldi. Tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

hepinize hayırlı olsun arkadaşlar. gözünüz aydın. allah utandırmasın. görevinizde başarılar dileriz.

çok şükür sonunda telefon geldi yarın sabah saat 10.00 da sincan adliyesindeyiz herkes için hayırlı uğurlu olsun :)))

Yukarı Alt