ANKARA İKM

evet keskin açık olduğu için içeri telefonla falan girebiliyoruz yasak pek bişey yok aranmadan içeri giriyoruz

başladın mı sen... bende sincan açıktayım.. tel falan serbest.. hukumlulerle aramızda fark yok gıbı... aynı yerden yemek yıyor.. aynı yerde oturuyoruz resmen :)

hadi ya :) şanslısınız valla hergün aranmaktan bıktımmmm :O

ankarada henüz yeni üniformalar kullanılmaya başlanmadı sadece birkaç kişi de var onlar da sanırım pilot uygulamanın parçaları, bedenlerimizi verdik ama henüz kimseye gelmedi.

sabır Kardeşim bu kadar dayandınız geç de olsa en sonunda siz de başlayacaksınız isyana gerek başlayınca şimdiki zamanlarınızı özleyebilirsiniz demedi deme

sabır Kardeşim bu kadar dayandınız geç de olsa en sonunda siz de başlayacaksınız isyana gerek başlayınca şimdiki zamanlarınızı özleyebilirsiniz demedi deme

haklısın ama dile kolay 4 ay oldu her yönden bunaldık.tabiki sabretmekten başka yapcak bişey yok şuan.az kaldı bakalım bu hafta nolcak..

haklısın ama dile kolay 4 ay oldu her yönden bunaldık.tabiki sabretmekten başka yapcak bişey yok şuan.az kaldı bakalım bu hafta nolcak..

valla bizi de arayalı 9 gün oldu ben de sizin gibi endişeliydim ama arandıktan sonra çimden keşke ramazan bayramını geçirip öyle arasalardı geçirmedim değil :)...

evet başladım st_enne :) bizimde öyle mahkumlarla iç içeyiz bayanlar için biraz sıkıntı da olsa zamanla alışıyo insan :) odd_gal çok teşekkür ederim :)

bakanlıkla görüştüm,geçen hafta evrakları göndermişler.kimsede sıkıntı var mıydı diye sordum,bir kişi feragat etti dedi.heralde bu hafta güzel haberler alcaz..

Feragat eti ne demekmiş? Merkezi yerleştirmede mi yerleşti acaba? O zaman evrakları göndermişler ise komisyon neden gizliyor geldiğini anlayamadım. Bu gün bakanlık muhabereyi ya da komisyonu arayalım da öğrenelim ne zaman çağıracaklarını.

O zaman bu hafta içinde çağırabilirler. Komisyon verdi sanırım bu bilgiyi sana.
Hadi hayırlı olsun arkadaşlar...

O zaman bu hafta içinde çağırabilirler. Komisyon verdi sanırım bu bilgiyi sana.
Hadi hayırlı olsun arkadaşlar...

Yukarı Alt