ANKARA İKM

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

evet ilçe merkezinde zaten ilçe de öyle çok büyük bir yer değil.. çok şirin bir yerdir..rahat edersin..küçük ilçe küçük cezaevi şimdiden hayırlı olsun..

evet ilçe merkezinde zaten ilçe de öyle çok büyük bir yer değil.. çok şirin bir yerdir..rahat edersin..küçük ilçe küçük cezaevi şimdiden hayırlı olsun..

bizim sincan komisyon 19 kişiyiz 2 kişi güdüle gidecek bakalım kim olacak...

şehir dışından gelenleri gönderirler diyolar güdüle.

Komisyonun takdirine kalmış orası. Tabiki tüm faktörleri dikkate alacaklarını düşünüyorum. Evlilik bekarlık, şehir dışı, memleketi neresi. Komisyonun doğru bir seçim yapacağını düşünüyorum.

haklısın ama kimse kalmadı işte görüldüğü gibi,belki yoğun olduklarındandır..

yoğun olduklarından dolayı değil de belki yorgun olduklarından dolayı da olabilir :D çünkü baya km yapıyoruz cezaevinde :))

Arkadaşlar bu gün arayan soran yok mu bakanlığı. Ben aradım bana bir numara verdi aradığım yer. 10 dakika sonra verdiğim numarayı ara dedi. Ama verdiği numarayı aradım cevap veren olmadı.

bugün arayan olmamış galiba.ben dün 204 13 01 i aramıştım,ayaşa bu no bakıyomuş.10 kez aradım heralde bakmıyolar.son arayışımda açtılar.

Uzun aramalar sonunda 01 ile biten telefonu bir bayan açtı. Evraklarımız incelemedeymiş. Ne zaman gönderirsiniz komisyona dedim bir süre veremeyiz dedi. Herhangi bir sıkıntı var mı evraklarda dedim. Bir bilgi veremiyoruz dedi.
Durum bundan ibaret arkadaşlar. Sizler de arayın belki bilgi veren birileri çıkar telefona...

ben pazartesi aradığımda telefona çıkan adam haftasonuna kadar gönderceklerini söylemişti.bunların birbirinden haberi yok heralde..

Zaten telefonu düşürene kadar insan pisikopat oluyor. Düşünce de böyle bilgi alamayınca kötü oluyor.Bayana dedim hafta sonuna kadar göndereceklerini söylemişler oradan. Kesin bilgi veremeyiz sonra böyle arayıp duruyorsunuz burayı dedi.

Yukarı Alt