ANKARA İKM

batsın bu dünya, bitsin bu rüya,
ağlatıp ta gülene, yazıklar olsun.

3 kez karakolda 4 saat beklemek istemiyorum. ey bakanlık onayla da gönder şu evrakları artık bea....

Arkadaşlar bu gün bakanlığı arayalım da evrakların akibetini soralım. Normalde bir arkadaş aramıştı hafta sonuna kadar komisyona göndeririz demişlerdi benim aradığımda da bilgi veremeyiz dediler. Bu gün de arayalım da son durumu öğrenelim. Olmazsa komisyonu da arayalım bakanlıktan evraklar geldi m diye.

3 kez karakolda 4 saat niye bekledin??

3ncü kez diyecektim devrem. çalıştığım yerde şansızlıklar hep beni buluyorda. 2 kez karakolda 4 saat beklettiler di 3ncü kez beklemek istemiyorum...

geçen aramamda kimsede sıkıntı olmadığını söylemişlerdi.bugün bi bayan açtı telefonu zaten acele konuştu.evraklar gitti mi diye sorunca o da başkasına sordu evraklar bizden çıktı dedi bu kadar yani.komisyonla görüşmemiz lazım gittimi acaba?

Bizden çıktı demek acaba bakanlık aşamasının betmesi mi yoksa başka birimlerden de geçmesi gerekiyor mu?
Ben az önce komisyonla görüştüm. Bakanlık gönderdik demiş dedim o zaman bakanlık muhabereyi arayın dedi. Bakanlık muhabereyi aradım ve bize gelmedi dedi. Bakanlık muhabere adliyede bakanlıkla yazışmaları yapan birim. Demek ki daha bakanlık aşaması betmemiş. Edalim da bakanlık gönderdikten 1 hafta sonra aradılar dediğine göre biraz daha bekleyeceğiz demek.

keskin bizde panik yapmıştık ama öyle oluyo bize cuma günü bizden çıktı dediler sonraki cuma aradılar haftaya en geç cuma ararlar inşallah

Durum bunu gösteriyor. Bizden çıktı diyor bakanlık ama nereye gitti. Biraz da komisyon bekletse evrak işlemleri falan derken haftaya cuma'ya kadar ancak ararlar dediğin gibi. Herhalde bizden başka bu işin peşinde olan arkadaş yok. Formda bir kaç kişiyiz.

Yukarı Alt