ANKARA İKM

Benim gitmem biraz zor gibi :Dama inşallah Arkadaşlar da buralarda bilgi paylaşımı için olacaklardır.

ben artık hergün bikaç kez girmeden yapamıyorum.böyle bi baş dönmesi göz kararması oluyo yoksa :) bağımlılık oldu sanırım :)

Benim gitmem biraz zor gibi :Dama inşallah Arkadaşlar da buralarda bilgi paylaşımı için olacaklardır.

ben artık hergün bikaç kez girmeden yapamıyorum.böyle bi baş dönmesi göz kararması oluyo yoksa :) bağımlılık oldu sanırım :)
Evet arkadaşın dediği gibi bağımlılık yapıyor. Buradan çok güzel faaliyetlere imza atacağız. Beraber hareket etme adına...

belki bende gelirim müsait olduğum zaman, gezilerinize, pikniğinize :D halı saha maçlarını kaçırmam heleki :D:D ciddiyim

musab

Yeni Üye
arkadaşlar siteye yeni girdim.aranan arkadaşlar.öğrenci alımında giren arkadaşlarmı.mesela izmir için girip t aranan var mı aranızda.yardımcı olursanız sevinirim

hayır arkadaşım arananlar (yani biz) sözleşmeli ikmyiz.öğrencilikle ilgili bilgileri komisyon başlığı altında olanlardan alabilirsin.mesela ankaradaki öğrencilikler ankara komisyonu başlığında

burdaki kişiler ankara ili sözleşmeli arkadaşlar. öğrenci arkadaşların ayrı sayfası var. izmir ili için ayrı bir sayfa var sen hangisini kazandın öğrenci sözleşmeli ?

Biraz geç oldu ama görev yerim Ayaş Açıkceza Evi.
Bu gün sözleşmeleri imzaladık ve Ayaş'a diğer arkadalarla gittik. Resmi işlemler yapıldı. Bu gün nasip olursa başlıyoruz.

Bu gün sözleşmeleri imzaladık ve Ayaş'a diğer arkadalarla gittik. Resmi işlemler yapıldı. Bu gün nasip olursa başlıyoruz.

Allah utandırmasın, açık cezaevi rahat olacak görürsünüz zaten

Allah utandırmasın, açık cezaevi rahat olacak görürsünüz zaten
Hayırlı geceler arkadaşlar.
Evet açıkcezaevi kapalıya göre daha rahat.
Ayaş Cezaevi Personeli'ne ve tüm forumcip ailesine hayırlı ramazanlar diliyorum...

Yukarı Alt