ANKARA İKM

ne edelim başa gelen çekilir:D ama özellikle vardiyaya alıştıktan sonra bu sabah kalkmak ölüm gibi geldi bir de ulaşım malum bir saat yol sürüyor sahura kadar yatmayan bir insan olarak e haliyle zorlanıyorum:D

Ayda 28 saat sadece yola gidiyor.ve devamlı aynı insanlarla gidip geldiğiniz için artık konuşulacak konunun bile kalmadığı oluyor.birde serviste çekilmesi zor insanlarla gidip gelme zorunlulugunuda göz önüne aldığımızda Allah hepimize sabır versin...

OOO sen daha dur bakalım edalı hanım:))sen sımdı bırde en alt devresın demı...gerçi cezaevınde Allahtan devrecılık yok,olmadıgı gıbı yenı gelenler daha rahat oluyor.Tadını çıkar:)

yoğun olabilir ama bi sorumluluğun olmaz o açıdan dedim yanlış yaptığında büyük bedeller ödeyeceğin bi yer değil bazı birimler gibi

Emir demiri kesermiş kardeşim. Gündüzleri görüşeceğiz artık. Hayırlısı olsun diyelim...

muharrem abinin ayağını kaydırıyım geliyim yanına :) :)

Emir demiri kesermiş kardeşim. Gündüzleri görüşeceğiz artık. Hayırlısı olsun diyelim...

Muammer abi zaten bir kaç sene içinde emekli oluyor. Ayağını kaydırmana gerek yok...
Bensiz yiyorsunuz patlıcan kebapları bakalım. Gitmemi beklediniz değil mi?

Muammer abi zaten bir kaç sene içinde emekli oluyor. Ayağını kaydırmana gerek yok...
Bensiz yiyorsunuz patlıcan kebapları bakalım. Gitmemi beklediniz değil mi?

öhööö öhö şey başkan sıradaki gecede de gaziantepliden özel çiğ köfte var ...

bugün ikm öğrencileri geldi bizim cezaevine ankara çocuk ve gençliğe :) aramızda bugünkü ziyarette bulunanınız mutlaka vardır :D hani bi koğuşa girdiniz ya lcdsi taze kırılmış olan :D hani o koğuşta 2. müdürden tatlı-sert bi azar işitip yüzü kıpkırmızı olan ve suratı düşen o memur vardı ya işte o bendim sizleri kırık bi lcd ile karşılamak istemezdim ama affola :D görünmez kaza işte olabiliyor yoksa masa tenisi oynanan masa ile lcd kırılabileceğini kim hayal edebilir değil mi :D

Yukarı Alt