Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yanlış bilgi verdim özür dilerim eski yönetmelikle yeni yönetmeliği okudum infaz koruma yaşı aynı duruyo kusura bakmayın

yooo bende okudum yönetmelik dün çıkmış yaş sınırı merkezi sınav baz alınmak üzere 35 yaşı bitirmemiş olmak....doğruu...

askerlik şartı gelmez o mantık yanlış askerliği devlet için yapıyosun sonuçta böyle bir şart getirmemeli ben yapmadım askerli ondan demiorum ama mantıken böyle

yaş 35 yönetmeliğin 5 maddesinin b bendinde değişme olmuş merkezi sınav tarih iitibari ile 35 di onu sınav için son başvuru tarihi itibari ile 35 yapmışlar fakat özel şarlat die madde 6 ı var orda yaş 30 hala yaşda bir değişme olmamış

kpss girme alt yaş şartı 18 eee bir erkek 18 yaşında askere gidemez zaten... bakırköy komisyonu yapıyor genelde askerlik şartını. bir çok ilde bu şart yok.

olmaz arkadaşlarr kpss temmuzda bidefa olmu işte ...ramazandan sonra anca ama bugünlerde ilan verilir diye bekliyorum...birde bilginiz varmı acaba ikm leri içerdeki sayıya göremi alıyolar acaba...mersin 10 bayan aldı içerdeki bayanların emeklilik durumuna göre sanırım...ve bidaha bayan ikm alana kadar yrdeklerin çağrılma şansı varmış ...ben 3 yedeğim sanırım 2 bayan atanır ...sıra bana geliyo...acaba emekli alanların yerineni çağrılma ihtimalim varsa...yoksa yeni ikm arkadaşlardan birisinin atamasının gelmesini beklemem lazım...

ozaman içerdeki 10 bayan ikm ye karşılık 10 bayan aldılar...anlaşıldı...ozaman bekle dur birisi atanacakta yerinwe çağrılacam diyee....Allahtan ümit kesilmez belki kadro genişletmesi felan yaparlar...bekliyelim bakalımmm...

bence alım felan olmayacak olsaydı şimdiye kadar çıkardı gerçi öğrenci alımı martta da oldu yine mayıs da aldılar belki yine alım olur öğrencilik alımı ondan parça parça alım yapıyorlar kadro ondan boş 2860 kişi

aralık ayı da değil aralık sonu acak başı olur benim düşüncem böyle. istediğimiz bir an önce ilanın çıkması tabi ama durum oyle göstermiyor gibi geliyor bana .

keşke olsaydı yinede nasip bakarız ki ilan cıkmıs ama su anki kpss ye hazırlanip belli bi puan almak şart dikkatli olalım arkadslar ilan ilan derken kpss düşük gelirse bi dahaki ilanlarda listeye giremeyiz.

klmne

Yeni Üye

Aynen asgari 75 76 alıp kafa rahat alımları beklemek daha mantıklı olur gibi bu yıldan hayır yok artık anlasıldı.. Herkese hayırlı ramazanlar hersey gönlünüzce olur inşallah..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt