Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
denetimli serbestlik yasasıyla açılan kadro sayısı

Denetimli Serbestlik Müdür..........................: 140 ( yüz kırk )
Denetimli Serbestlik Müdür Yardımcısı ........: 270 ( iki yüz yetmiş )
Sosyolog ....................................................: 1000 ( bin )
Psikolog .....................................................: 950 ( dokuz yüz elli )
Sosyal Çalışmacı .........................................: 950 ( dokuz yüz elli )
Öğretmen ...................................................: 1550 ( bin beş yüz elli )
Teknisyen ...................................................: 150 ( yüz elli )
Şoför ..........................................................: 200 ( iki yüz )
İnfaz ve Koruma Memuru ...........................: 2800 ( iki bin sekiz yüz )

hadi iyisiniz gençler 22 ağustosta yanı bayram sonu adalet yenı ıkm alımı için duyuruya cıkacakmış haberınız ola kaynak saglam adama 10 kere sordum dogrumu dıye dogru dedı
#ceşitli sitelerden yorumlar#

Cezaevlerinde Dış Güvenliği İnfaz Koruma Memurları Sağlayacak

Adalet Bakanı Sadullah Ergin Amasya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda incelemeler yaptı. Bakan Ergin, daha sonra Cezaevlerinde dış güvenliğin jandarmadan alarak infaz koruma memurlarına vermek istediklerini belirtti. Ayrıca Bakan Ergin, ’ ‘Ceza infaz kurumlarının dış güvenliğini şu anda jandarma yapıyor. İç güvenliği ise Adalet Bakanlığı’na bağlı memurlar sağlıyor. Ceza infaz kurumlarının dış güvenliğinin de Adalet Bakanlığı‘na devredilmesini öngören yasa tasarısını parlamentoya sevk edilmek üzere Başbakanlığa gönderdik. Artık jandarmadan dış güvenliği alıp tamamen dış güvenliği de infaz koruma memurları yapsın istiyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

bu haberden ötürü yıgınla ink alınacaktır ne zaman bilinmez ama alınacak.

bence 5 ay eğitim olucak yine silah kullanmayıda öğrencek infaz koruma memurları bu 5 ayda sonuçta cezaevine 1 ay eğitim görmüş adamı yolluyolar polis gibi 2 sene gibi uzun eğitime ihtiyaç yok infaz korumada

Dış güvenlik yasasından bahsediyoruz arkadaşım. yani profesyonellikten şimdiki jandarmanın yaptığı işten. Silah eğitimi verilecek savunma eğitimleri sonra teorik eğitim bütün bunlar 5 ayda bitecek işler değil. Ayrıca eğitim süresinin artacağı eğitim merkezi personeli tarafından kesin bir bilgidir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt