Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
80 i gecen adam infaz memurlugunu degil de normal atamaları bekler önlisans için konusuyorum 75 76 iş görür ikm için bence

bı cok kişi 3001 bekliyor o acıdan bolum alımı olan fazla olmadıgı ıcın ikm yazarlar, üstelik lise sınavı kolay olacaktır nispeten ön lisans a göre yine liseliler sanslı olacak.

Evet malesef vasıfsız liseliler yine yine yata yata önümüze gecicekler bunların kpss ye girmesi bile haksızlıktır..

bence saçma bir cümle bu ülkede imkanı olmayıp da okuyamayan o kadar çok insan var ki. Kaldı ki önlisans mezunlarının çoğu da vasıfsız , öyle lise mezunları da var ki önlisans mezunundan daha vasıflı. Yani mesele 2 yıl 4 yıl meselesi değil mesele kendini geliştirme meselesı..

Lise mezunlarına laf atmak yerine bunları da düşünmek gerek.

lise önlisans lisans tartışması değilde adalet bakanlığında problem liselileri ayrı önlisansı ayrı lisansı ayrı liste yapsa daha iyi olurdu ama o zamanda liseye kontenjanı çok ayırırlardı yine ben elektrik teknikeriyim bu devlet her yere elektrik teknisyeni alıyo bize alım yok hep lise lise

^^Evet malesef vasıfsız liseliler yine yine yata yata önümüze gecicekler bunların kpss ye girmesi bile haksızlıktır.^^ diyan arkadasa duyuru..

sen önlisans olarak ne okudun merak ettim . uluslar arası ilişkilermi yoksa :D ya büro yönetimi ya arıcılık ya su ürünleri aynı konulardan aynı soruları soruyorlar kpss de ama ne yazıkki anlatım bozukluğu olan soruları bile yanlış yaptınız hep neyse daha fazla yazmayayım utanırsın sonra..

yarın alım ilanı çıkmazsa daha çıkmaz tabi cte süpriz yapmazsa öğrencilik alımı olabilir yine mayıs ayındaki gibi oldu bittiye getirirler 2 hafta icinde

Evet malesef vasıfsız liseliler yine yine yata yata önümüze gecicekler bunların kpss ye girmesi bile haksızlıktır..

bu sınavda herkes eşit... infaz koruma sınavı adına konuşuyorum... isteyen kpss girer istemeyen girmez... insanlara karışmaya hakkımız yok ....

Öyle lise mezunları varki sizi sağ arka cebinden çıkarırlar bence milleti küçümseyeceğinize sınava çalısın görende bunları karsız dağdan kar getirdiler sanır.

burda eğitimli insanlara tahammül edemezken ne yazıkki kader mahkumlarıyla başa çıkacak insanlar olmamız bekleniyor ülkemin hali ne güzel maşAllah

bakın konuyu nerdeyse yine kapatıcam... benim ağrıma gidicek çok fazla cümleler sarf edilmiş... benimde sabrım var... gereken işlem yapıldı. paylaşım yapılacağına millet birbirine sataşıyor... burası paylaşım forumu birbirini yeme değil... sakin olun akadaşlar ben bayağı sinirlendim siz bari yapmayın....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt