Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bence bu Temmuz-Ağustos ayı içerisinde olmazsa zaten bildiğimiz gibi Aralık ayında olur. İcra katibi alımı da olacak diyorlar Ağustos ayı içerisinde. İkisi beraber yapılabilir.

yeni alım ilanı çıktı arkadaşlar yakında alım var 6bin 800 küsür gözünüz aydın inş bu sefer kazanırsınız

deryadonmez
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

ama ilan falan yoooooook :?

Bildiğimiz gibi önce denetimli serbestlik ve sonrada 3.yargı paketi yani icra yasası kabul edildi. İcra yasasıyla icra katibi alımı olma durumu varmış. Denetimli serbestlik alımı da 3.yargı paketini bekliyormuş diye okumuştum. Şimdi o da kabul edildi. O yüzden ağustos ayı içerisinde ikisinin alımı beraber yapılabilir. Lisans 2012, Ortaöğretim-Önlisans 2010 puanlarını isterler.

3.yargı paketinde çıktı yeni alım ilanı yolda arkadaşlar yakında alım var 6bin 800 küsür.

gecen seferki alım ilanındaki metin şu idi "6291 sayılı yasa ile Genel Müdürlüğümüze ihdas edilen kadrodan ekli listede belirtilen ceza infaz kurumlarının ihtiyacı için 860 adet infaz ve koruma memurluğu kadrosuna sözlü sınav ve mülakat yapmak üzere 08/05/2012 tarihli Bakan Olur'u ile komisyonlara yetki verildiğinden, 9-10 ve 11’inci dereceli kadrolara EK-1 listede belirtilen yerler için 860 infaz ve koruma memuru
öğrencisi kadrosundan, BANDIRMA CEZA İNFAZ KURUMU için 370 erkek, BANDIRMA CEZA İNFAZ KURUMU için 15 bayan, olmak üzere toplam 385 İnfaz Koruma Memuru Öğrencisi alınacaktır.
Başvurular 21 Mayıs 2012 günü başlayıp, 30 Mayıs 2012 günü mesai saati bitiminde
sona erecektir."

yanı 3.yargı paketine göre 8 bin küsür alım var 1 ay içinde acıklanabılır düz mantık ile.

3.yargı paketıne gore :
Adalet Bakanlığı İcra Personeli Alımı Kadrolar Artırıldı

Kanunla, Adalet Bakanlığına verilen kadro miktarı artırılıyor. Adalet Bakanlığı’na icra müdürü, müdür yardımcısı, icra katipliği, memur

ve hizmetli kadroları için 6 bin 896 kadro; koruma ve güvenlik görevlisi için ise 56 kadro ihdas edildi. Danıştay’a da 40 tetkik hakimi alınacak.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

klmne

Yeni Üye
peki bu alımlarda olursa şayet sıralama sıkıntısı yaşanırmı ? bana 71 72 lere kadar düşer gbi geliyor siz ne dersinz bu konuda ?

uhibbuki 6291 sayılı yasa ile Genel Müdürlüğümüze ihdas edilen kadrodan demekle denetimli serbestlik için verilen 3490 kişilik kadronun 860'ını infaz koruma öğrenci alımında kullandık demek istiyor. Bu kadro 2012 bütçe kanununa tabi değildi. Geriye kalan 2630 kişi hala duruyor.

arkadaşlar bu ilan kpss 2012 sonuçları açıklanmadan çıkmaz birde hep icra memuru alınacak 10 parmak bilmeniz şart...ikm alınmıyor sanırım...bide denetimli serbestlik alımıda bu paket sonrsı olacak demiştiniz dimi onun alımları büyük ihtimal ağustos ayı olur ...kpss ozamana açıklacak bir süpriz olmazsa tabi...ilanı 20si gibi çıkması lazım ama bende denetimli serbestlik bekliyorum...bayanda alacaklarmı acaba arkadaşlar bilgisi olan varmı...

TEKYILDIZ 28-29 Haziran 2008'de Lisans Kpss oldu. Bu sınavdan 1 hafta sonra yani 7 Temmuz 2008'de İnfaz koruma memuru alım ilanı çıktı ve Lisanslar için 28-29 Haziran 2008 Kpss puanını istedi. Ortaöğretim-Önlisans 2006 ile başvurdu. Başvurularda Lisans Kpss açıklandıktan sonra başladı. Bu da böyle birşey olabilir. Zaten az bir zaman kaldı. Biz zaten İnfaz koruma alımı bekliyoruz ve istiyoruz. Denetimli serbestlik'i de aylardır takip ediyorum.

ikm alım yaşıda 35 olmuş yaşı tutmayanlar için iyi haber adaylar dahada çok çoğalacak ama sağlık olsun alım ilanı verilse bir

http://www.memurlar.net/haber/257487/

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt