Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar ben ilk girişte kazandım hiç alakam olmadan girdim nasibmiş oldu 2 ayı geçti göreve başlayalı polislige geçerim ilerde falan diyordum ama bizim işimiz polislikten bin kat güzel özlük haklarımız eksiğimiz olsa da yiinede iyi denemeye devam edin nasip kısmet işi biraz da allah herkesin gönlüne göre versin

5 dk önce cte yi aradım alımı sordum alım olmasını bekliyoruz ama şu an belli değil dedi siteyi takip et dedi hayde bakalım :))

faruk kardesım aradıgında kpss den evvel olur sonra olur sene sonu olur sene bası olur ...vs vs gibi cümleler yakalayabildin mi ?

Şu Kpss'nin ne olacağı belli olmadan ilanın verileceğini sanmıyorum. Soruşturmamı ne açılmış. Çünkü Lisans Kpss puanı isteyecek. Eğer iptal olmazsa sonuçlar açıklanmadan ilan verilse büyük olasılıkla 2012 Lisans Kpss puanı isteyecek. İptal olursa 2010 Lisans Kpss puanı isteyecek. İlanın verilmesi için Lisans Kpss'nin ne olacağı durumunun bir an önce belli olması lazım.

memurluk başımda duman
üçüncü sınav ücüncü heyecan
kovaladıkça artan taban puanı mısın?

Memur Olmak İstiyorummmmmmmmmmmm

Genel Kurmay Başkanlığı ve K.K.K 2012 Yılı 2. Dönem Açıktan Sivil Memur Alım İlanında oldugu gibi lisanslardan 2012 önlisasn ve liselilerden 2010 istenebilir.

8500 kişi alınacak... ama kasım ayıı içinde bekleyin daha once zor gibi..

izmir için belki emin degilim 350 kişilik veya 550 kişlik ek bir alım olabilri..

t4 ceza evi şakran açılamdı bina tamma ama personel yok...

ek bir alım olabilir.. adli tatilden sonra çıkılır ilana..

şeklinde bi izmirli yorumda bulunmus !!!!!!!!
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt